Продажі комп’ютерів за рік виросли на чверть.

Продажі комп'ютерів за рік вирослиУ першому кварталі 2010 року кількість проданих по всьому світу комп’ютерів виросла на 24 відсотка в порівнянні з тим же періодом минулого року. Всього в січні-березні було продано більше 79 мільйонів комп’ютерів, повідомляється у звіті IDC.

Зростання обсягу ринку ноутбуків і десктопів перевищив очікування аналітиків. При цьому продажі десктопів виросли вперше з другого кварталу 2008 року. Таким чином, падіння ринку десктопів тривало 6 кварталів поспіль. Очікується, що за весь рік зростання продажів комп’ютерів у світі перевищить 15 відсотків.

В якості причин настільки істотного зростання фахівці IDC відзначили відновлення ринків країн, що розвиваються, а також зростання продажів спеціалізованих рішень, таких як комп’ютери-моноблоки.

Лідерами ринку стали компанії HP, Acer і Dell з часткою 19,7, 13,6 і 13,3 відсотка відповідно. За ними розташувалися Lenovo і Toshiba. У сумі п’ять найбільших виробників займають більше 60 відсотків комп’ютерного ринку.

У 2008 році падіння комп’ютерного ринку склало 7 відсотків. Цей показник став найнижчим з 2001 року.

Для порівняння, російський комп’ютерний ринок в 2009 році скоротився на третину. Усього за рік було продано близько 7,3 мільйона комп’ютерів. У 2008 році цей показник склав 9,4 мільйона.

Лента.ру

Рекомендую:

Создаем картины, не умея рисовать.... Наилучший способ заработать неплохие деньги – научиться создавать то, что можно встретить очень редко, то, что будет сравнительно новым для людей ил...
Злиття «Газпрому» і «Нафтогазу»... Влада Росії і України не можуть домовитися про злиття "Газпрому" і "Нафтогазу". Київ вимагає від Москви гарантувати завантаження української системи, ...