Samsung показав концепт мобільного-браслета.

Samsung - концепт мобильника-браслетаДизайнер Ерік Кемпбелл створив концепт смартфона Samsung, що носиться на руці, пише Geeky-Gadgets. Пристрій виглядає як браслет і призначене для спортсменів і людей, які багато часу проводять на вулиці.

Браслет оснащений сенсорним екраном на органічних світлодіодах і цифровою клавіатурою. При виготовленні застосовуються гнучкі електронні компоненти, завдяки чому пристрій легко переносить удари.

Samsung — не єдиний виробник мобільників, зацікавлений у переносні електроніці. Ще у 2008 році Nokia представила нанотехнологічну концепцію пристрою Morph, який можна розтягувати, згинати і зокрема, перетворювати на браслет.

Крім того, у березні 2010 року корпорація Apple, яка створила смартфон iPhone, найняла Річарда ДеВола (Richard DeVaul), експерта в області переносної електроніки, на посаду старшого інженера по роботі з прототипами.

Лента.ру

Рекомендую:

Мікрохвильові печі Samsung отримали престижний сер... Сеул, Корея, травень 2011 року - Samsung Electronics став першою компанією в світі, мікрохвильові печі якої отримали сертифікат відповідності антибакт...
Девід Бекхем став представником бренду Samsung на ... Зірка світового футболу виступить у ролі представника бренду Samsung на Олімпіаді 2012 року в Лондоні. Компанія Samsung Electronics, лідер ринку спож...