22.04.2010 - orbk.net

США представили нову 100-доларову купюру.


США представили нову 100-доларову купюру.

Американська влада представили дизайн нової 100-доларової купюри, яка повинна бути випущена 10 лютого 2011. Новий дизайн буде поєднуватися з сучасними технологіями, які повинні протистояти спробам підробити банкноту.

Нововведення представлені на сайті newmoney.gov. Одна з двох нових захисних рис — синя смуга, на якій при зміні кута огляду з’являються то зображення дзвонів, то число 100. Друга — це зображення «Дзвони свободи» в чорнильниці. При переміщенні купюри дзвін змінює колір з мідного на зелений.
Є й додаткові ступені захисту — це, наприклад, велике число 100 золотого кольору на звороті банкноти, яке повинно допомогти людям з ослабленим зором дізнатися номінал. Крім того, праве плече Бенджаміна Франкліна буде на дотик шорстким через особливу технологію друку. Портрет Франкліна у вигляді водяного знака буде на купюрі праворуч. Число 100 в правому нижньому куті лицьового боку також буде змінювати колір з мідного на зелений. Крім того, на банкноті з’являться написи мініатюрними буквами — наприклад, The United States of America на комірі у Франкліна.

Купюра в 100 доларів користується найбільшою «популярністю» у зарубіжних фальшивомонетників. У самих США найчастіше підробляють 20 доларів.

Рекомендую:

Засновник Facebook зробив прорив у списку багатіїв... Засновник Facebook зробив прорив у списку багатіїв США. Стан засновника Facebook Марка Цукерберга за рік зросла на 245 відсотків до 6,9 мільярда до...
США нададуть фінансову допомогу Україні.... У 2011 році Сполучені Штати виділять Україні 124,4 мільйона доларів на розвиток демократії, безпеки і на освітні програми. Про це йдеться на сайті про...


Бізнес Гроші / Долар / Нововведення / США /