США представили нову 100-доларову купюру.

США представили нову 100-доларову купюру.

Американська влада представили дизайн нової 100-доларової купюри, яка повинна бути випущена 10 лютого 2011. Новий дизайн буде поєднуватися з сучасними технологіями, які повинні протистояти спробам підробити банкноту.

Нововведення представлені на сайті newmoney.gov. Одна з двох нових захисних рис – синя смуга, на якій при зміні кута огляду з’являються то зображення дзвонів, то число 100. Друга – це зображення “Дзвони свободи” в чорнильниці. При переміщенні купюри дзвін змінює колір з мідного на зелений.
Є й додаткові ступені захисту – це, наприклад, велике число 100 золотого кольору на звороті банкноти, яке повинно допомогти людям з ослабленим зором дізнатися номінал. Крім того, праве плече Бенджаміна Франкліна буде на дотик шорстким через особливу технологію друку. Портрет Франкліна у вигляді водяного знака буде на купюрі праворуч. Число 100 в правому нижньому куті лицьового боку також буде змінювати колір з мідного на зелений. Крім того, на банкноті з’являться написи мініатюрними буквами – наприклад, The United States of America на комірі у Франкліна.

Купюра в 100 доларів користується найбільшою “популярністю” у зарубіжних фальшивомонетників. У самих США найчастіше підробляють 20 доларів.

Рекомендую:

Строительство, попурярные рабочие места сегодня в ... За последние годы в строительной отрасли США наблюдается значительный рост как в ряде проектов строительных компаний, которые были в состоянии взять н...
Требуется на работу миллиардер в банк Bank of Amer... Самый крупный банк США по объему активов Bank of America решил нанять индийского миллиардера - Мукеша Амбани (Mukesh Ambani), он должен войти в совет ...