22.04.2010 - orbk.net

США представили нову 100-доларову купюру.

Поділитися:

США представили нову 100-доларову купюру.

Американська влада представили дизайн нової 100-доларової купюри, яка повинна бути випущена 10 лютого 2011. Новий дизайн буде поєднуватися з сучасними технологіями, які повинні протистояти спробам підробити банкноту.

Нововведення представлені на сайті newmoney.gov. Одна з двох нових захисних рис — синя смуга, на якій при зміні кута огляду з’являються то зображення дзвонів, то число 100. Друга — це зображення «Дзвони свободи» в чорнильниці. При переміщенні купюри дзвін змінює колір з мідного на зелений.
Є й додаткові ступені захисту — це, наприклад, велике число 100 золотого кольору на звороті банкноти, яке повинно допомогти людям з ослабленим зором дізнатися номінал. Крім того, праве плече Бенджаміна Франкліна буде на дотик шорстким через особливу технологію друку. Портрет Франкліна у вигляді водяного знака буде на купюрі праворуч. Число 100 в правому нижньому куті лицьового боку також буде змінювати колір з мідного на зелений. Крім того, на банкноті з’являться написи мініатюрними буквами — наприклад, The United States of America на комірі у Франкліна.

Купюра в 100 доларів користується найбільшою «популярністю» у зарубіжних фальшивомонетників. У самих США найчастіше підробляють 20 доларів.

Рекомендую:

Початок малого бізнесу, Щоденик майбутнього мільон... Початок малого бізнесу, вимагає фізичного потенціалу, щоб діяв - він повинен бути кращим варіантом, так щоб ризики не переважали переваги. Якщо, існує...
Куди вигідно вкласти гроші? Вас цікавить питання, куди вигідно вкласти гроші? Як мінімізувати ризики і в той же час отримати прибуток вище банківських ставок?Шукаєте свободу ...

Бізнес Гроші / Долар / Нововведення / США /

***