У Мережі з’явилися фотографії iPhone 4G

Фотографии iPhone 4GУ Мережі були опубліковані фотографії пристрою, який, за запевненнями інтернет-сайту Gizmodo, є смартфоном Apple iPhone наступного покоління (iPhone 4G). Смартфон був знайдений невідомими в барі передмістя Сан-Франциско.

Пристрій, що знаходиться у співробітників Gizmodo, істотно відрізняється від нинішнього покоління iPhone 3GS. Так, смартфон на додачу до традиційної камери оснащений камерою для відеодзвінків, а також фотоспалахом. Він використовує сім-карти формату micro-SIM, що володіє меншим розміром, ніж традиційні SIM-карти.

Ємність акумуляторної батареї нового смартфона на 16 відсотків вище, ніж у iPhone 3GS. Вага пристрою склав 140 грамів. Для порівняня, iPhone 3GS важить 135 грамів.

Оскільки пристрій, що потрапив в руки Gizmodo, не працював, співробітникам видання не вдалося з’ясувати розмір екрану, а також об’єм внутрішньої пам’яті смартфона. Однак при підключенні апарата до комп’ютера платформа для розробки додатків Apple Xcode і програма iTunes розпізнавали його як iPhone.

Операційна система Mac OS X за допомогою механізму System Profiler також визначила в підключеному пристрої iPhone в режимі відновлення (restore mode), причому пристрій володіло ідентифікаторами, відмінними від тих, що використовуються в iPhone 3G і 3GS.

Автор блогу The Daring Fireball Джона Грубера (John Gruber), посилаючись на власні джерела, повідомив цей пристрій дійсно належить Apple. Причому він був вкрадений у представника компанії, а не втрачено. За його словами, Gizmodo придбав смартфон приблизно тиждень тому.

Gizmodo повідомив, що знайшла його людина , переконався в тому, що апарат має функції iPhone OS 4.0, яка була анонсована 8 квітня. При цьому незабаром після виявлення iPhone перестав працювати. Журналісти припустили, що апарат був заблокований віддалено.

Рекомендую:

Iphone у золотому корпусі. Люди просто фанатично ставляться до стильних гаджетів. Вони мріють про новинки, як вони повинні мати в своїх колекціях. Один такий популярний сьогодні...
iPhone 5 побил рекорд по продажам в Китае.... Фирма Apple расказала о рекордных своих продажах топового телефона iPhone 5 в стране Китай. За 1-ые 3 дня фирмой в стране было проданно более 2-ух мил...