19.04.2010 - orbk.net

У Мережі з’явилися фотографії iPhone 4G


Фотографии iPhone 4GУ Мережі були опубліковані фотографії пристрою, який, за запевненнями інтернет-сайту Gizmodo, є смартфоном Apple iPhone наступного покоління (iPhone 4G). Смартфон був знайдений невідомими в барі передмістя Сан-Франциско.

Пристрій, що знаходиться у співробітників Gizmodo, істотно відрізняється від нинішнього покоління iPhone 3GS. Так, смартфон на додачу до традиційної камери оснащений камерою для відеодзвінків, а також фотоспалахом. Він використовує сім-карти формату micro-SIM, що володіє меншим розміром, ніж традиційні SIM-карти.

Ємність акумуляторної батареї нового смартфона на 16 відсотків вище, ніж у iPhone 3GS. Вага пристрою склав 140 грамів. Для порівняня, iPhone 3GS важить 135 грамів.

Оскільки пристрій, що потрапив в руки Gizmodo, не працював, співробітникам видання не вдалося з’ясувати розмір екрану, а також об’єм внутрішньої пам’яті смартфона. Однак при підключенні апарата до комп’ютера платформа для розробки додатків Apple Xcode і програма iTunes розпізнавали його як iPhone.

Операційна система Mac OS X за допомогою механізму System Profiler також визначила в підключеному пристрої iPhone в режимі відновлення (restore mode), причому пристрій володіло ідентифікаторами, відмінними від тих, що використовуються в iPhone 3G і 3GS.

Автор блогу The Daring Fireball Джона Грубера (John Gruber), посилаючись на власні джерела, повідомив цей пристрій дійсно належить Apple. Причому він був вкрадений у представника компанії, а не втрачено. За його словами, Gizmodo придбав смартфон приблизно тиждень тому.

Gizmodo повідомив, що знайшла його людина , переконався в тому, що апарат має функції iPhone OS 4.0, яка була анонсована 8 квітня. При цьому незабаром після виявлення iPhone перестав працювати. Журналісти припустили, що апарат був заблокований віддалено.

Рекомендую:

У смартфонах LG Optimus буде передвстановлено ​​по... Компанія LG Electronics (LG) оголосила сьогодні про підписання угоди  з Fox Digital Entertainment та Rovio Mobile, за якою на всі смартфони LG Optimus...
iPhone 4 став еталоном для всіх смартфонів.... Apple з її смартфон iPhone 4, визнали кращим пристроєм на виставці мобільної електроніки Mobile World Congress 2011 (MWC). Смартфон iPhone 4 отримав в...


Технології Apple / iPhone / iPhone OS 4.0 / micro-SIM / Апарат / Смартфон /