19.04.2010 - orbk.net

У Мережі з’явилися фотографії iPhone 4G

Поділитися:

Фотографии iPhone 4GУ Мережі були опубліковані фотографії пристрою, який, за запевненнями інтернет-сайту Gizmodo, є смартфоном Apple iPhone наступного покоління (iPhone 4G). Смартфон був знайдений невідомими в барі передмістя Сан-Франциско.

Пристрій, що знаходиться у співробітників Gizmodo, істотно відрізняється від нинішнього покоління iPhone 3GS. Так, смартфон на додачу до традиційної камери оснащений камерою для відеодзвінків, а також фотоспалахом. Він використовує сім-карти формату micro-SIM, що володіє меншим розміром, ніж традиційні SIM-карти.

Ємність акумуляторної батареї нового смартфона на 16 відсотків вище, ніж у iPhone 3GS. Вага пристрою склав 140 грамів. Для порівняня, iPhone 3GS важить 135 грамів.

Оскільки пристрій, що потрапив в руки Gizmodo, не працював, співробітникам видання не вдалося з’ясувати розмір екрану, а також об’єм внутрішньої пам’яті смартфона. Однак при підключенні апарата до комп’ютера платформа для розробки додатків Apple Xcode і програма iTunes розпізнавали його як iPhone.

Операційна система Mac OS X за допомогою механізму System Profiler також визначила в підключеному пристрої iPhone в режимі відновлення (restore mode), причому пристрій володіло ідентифікаторами, відмінними від тих, що використовуються в iPhone 3G і 3GS.

Автор блогу The Daring Fireball Джона Грубера (John Gruber), посилаючись на власні джерела, повідомив цей пристрій дійсно належить Apple. Причому він був вкрадений у представника компанії, а не втрачено. За його словами, Gizmodo придбав смартфон приблизно тиждень тому.

Gizmodo повідомив, що знайшла його людина , переконався в тому, що апарат має функції iPhone OS 4.0, яка була анонсована 8 квітня. При цьому незабаром після виявлення iPhone перестав працювати. Журналісти припустили, що апарат був заблокований віддалено.

Рекомендую:

У смартфонах LG Optimus буде передвстановлено ​​по... Компанія LG Electronics (LG) оголосила сьогодні про підписання угоди  з Fox Digital Entertainment та Rovio Mobile, за якою на всі смартфони LG Optimus...
Компанія Apple випустила на ринок свій новітній пр... Компанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт, який, на думку багатьох, що його тестували, радикально змінить те, як люди спілкуються, грают...

Технології Apple / iPhone / iPhone OS 4.0 / micro-SIM / Апарат / Смартфон /

***