04.04.2010 - orbk.net

Як безпечно їздити по розбитих дорогах.

Поділитися:

Перепади температур і опади призводять до того, що на дорогах з’являється безліч ям. Відбувається це зазвичай «раптово», тому вирішити подібну проблему «прокинувшись» дорожні службі не здатні.

Що ж робити автовласникам? Купувати нові шини і ремонтувати підвіску? Відповідь на запитання проста — потрібно навчитися об’їжджати і проїжджати ці ями.

І так об’їзжаємо:

Дорожні перешкоди доцільніше об’їжджати, так як при цьому не потрібно інтенсивно гальмувати і перевантажувати підвіску. Але робити це можна, якщо поруч на сусідній смузі нікого немає. Якщо вас почали обганяти і зіткнення не уникнути, пожертвувати краще шиною, диском і підвіскою. Здійснюючи об’їзд у бік узбіччя, переконайтеся, що там немає пішоходів. Звертайте увагу на бруд і сніг — на них машину може занести, і вона опиниться в кюветі.

— У низькопрофільних шин, а також у всіх шин зі зниженим тиском вірогідність пошкодження колеса (покришки і диска) значно вище.

— Найбільш стійкі до пошкоджень шини з технологією RunOnFlat, що мають посилену, потовщену боковину.

— Під шаром води можуть перебувати ями з гострими краями.

Позашляховики з високопрофільними шинами добре протистоять розбитим дорогам, на них не варто об’їжджати ями, так як з-за високо розташованого центра ваги є небезпека перекидання подібних машин.

Щоб не ризикувати на дорозі з великою кількістю ям або технологічних «вирізок», зроблених дорожніми службами, швидкість слід знизити.

Сповільнюємось:

Якщо об’їхати яму не вдається, через неї доведеться проїхати, але дотримуючись певного алгоритма. Різко натискаємо на педаль гальма (для забезпечення максимального уповільнення автомобіля) до моменту в’їзду в яму. При цьому пружні елементи передньої підвіски стискаються. Після цього, безпосередньо перед «бар’єром», відпускаємо гальмо і проїжджаємо яму на малій швидкості в режимі накату. Пружина, подушка або ресора після припинення гальмування «підкидає» передню частину машини вгору, тому колесо проїжджає по ямі з меншим тиском зверху. Це дозволяє уникнути передачі на підвіску сильного удару і пошкодження шини і диска об гострі кромки глибокої ями.

Ремонт чи нові?

Чи можна відремонтувати шину, якщо пошкоджена її боковина? Все залежить від розміру і форми ушкодження. Якщо розрив посередині боковини і не довше 4-5 см, ремонт з монтажем-демонтажем і балансуванням обійдеться в 80-120 грн. Відновлена шина повинна стояти на задній осі. Пошкодження довжиною більш 4-6 см близько протектора і місця посадки на диск, як правило, не ремонтуються. На ямах, окрім шин, «травми» зазвичай отримують і диски, які після цього стають неремонтопригодними.

autocentre.ua

Рекомендую:

Що крадуть в Україні ! Судячи зі статистики викрадень за 2009 рік, криза позначилася і на цьому тіньовому бізнесі. У минулому році тільки в столиці було викрадено більш ніж ...
Как избежать аварий велосипедистов, основные дорож... Езда на велосипеде становится все более популярной так как автомобилисты стремятся сократить затраты негативного воздействия на окружающую среду за ру...

Технології автомобіль / Диски / Дороги / Шини /