18.04.2010 - orbk.net

Як отримати великий ТИЦ від Яндекса?

Поділитися:

Для початку — Що таке ТИЦ?

Тематичний індекс цитування ( російською — ТИЦ ) — технологія пошукової машини «Яндекс», що полягає у визначенні «авторитетності» інтернет-ресурсів з урахуванням якісної характеристики посилань на них з інших сайтів. ТИЦ розраховується за спеціально розробленим алгоритмом, в якому особливе значення надається тематичній близькості ресурсу і тих які посилаються на нього сайтів. Вказуються лише округлені значення, які допомагають приблизно орієнтуватися в «авторитетності» інтернет ресурсів. Багато вебмайстрів стурбовані тим, як підвищити ТИЦ своїх сайтів. Хоча якщо звичайно подивитися на величину ТИЦ впливає тільки на вартість посилань з сайту, але ніяк не на видачу.

Джерела ТИЦ

Біржі посилань — закупівля тематичних посилань.
Наприклад: Можна запропонувати наступний варіант (без купівлі головних сторінок, тому що посилання з них набагато легше відстежити роботу ПС) більш безпечний варіант: для підняття PR купуємо внутрішні з PR = 4-5, але з нульовим ТИЦ і купуємо кілька також внутрішніх з високим ТИЦ > 500 ( бажано розміщених в Я.К. тієї ж тематики, але з нульовим PR. При цьому виходить набагато дешевше (якщо у Вас скромний бюджет) ніж при купівлі сильних головних з високими показниками PR і ТИЦ. Це варіант підходить як для підняття значень пузомерок, так і для посилального ранжирування (але ефект довше і трохи слабший).
У приклад беремо Sape, Mainlink. Хочу помітити відразу — тематичні посилання дають на порядок більше тИЦ ніж аналогічні нетематичні з будь-якого перерахованого тут джерела. Також велику роль грає якість створення сайтів, сайт з поганою навігацією може получите негативне ставлення від пошукової системи. Тому створення сайту потрібно замовляти у професіоналів.


Варіанти Як отримати ТИЦ у Яндекса:

 • Сателіти.
 • Переклад або створення шаблонів тоість тем оформлення для популярних CMS ( обов’язково посилання в копірайті).
 • Коментарі записів в блогах. В останні час це вважається спамом, все ж таки можна — але залежить від кількості коментів, ТИЦ 20 отримати можна, за умови що будете залишати хороші коменти, якщо дуже хороші — тоді можна і БІЛЬШЕ.
 • Каталоги сайтів, блогів, замовлення прогону по каталогах якщо самі не можете замовте у професіонала. Старий добрий спосіб, правда результативність його звичайно падає. Але знову таки, все ще залежить від того, в яких каталогах прогнати.
 • Каталоги статей, приріст рейтингу ТИЦ точно дає, можна скористатися.
 • Каталоги RSS, додавайте свої новосні стрічки.
 • Новинні соціалки, сайти закладок, теж багато чого дають у прирісті ТИЦ.
 • Каталоги прес-релізов.Найбільше підходить для бізнес — сайтів.
 • Блог-сервіси (Створення однопостових блогів).
 • Wiki-сайти, пішіть там статті і може ваше посилання там буде.
 • Використання ping і трекбек блогів.
 • Форуми.В них є свої величезні плюси.
 • Сервіси питань-відповідей, питання там, а відповіді у вас на сайті, плюс приріст відвідувачів.
 • Партнерська програма (Реферальні посилання), Найкраще люди клюють на «халяву». Ви випадково не помітили як багато таких сайтів зараз з’явилося!
 • Дошки оголошень .Гловне щоб посилання були індексовані.


А саме головне: Для того, щоб ваше посилання розмістили власники інших сайтів безкорисливо, потрібно, щоб ваш сайт був цікавим і унікальним.

І ще — ТИЦ розраховується за допомогою методів відомих тільки розробникам цієї системи. Цей показник не впливає на ваше розташування в Яндексі за пошуковим запитом.

Рекомендую:

Найти работу без проблем помогут достоверные сведе... Хорошее резюме сегодня - это престижно.. Опубликовано много статей о правилах его составления, размещаются подробные рекомендации. Многие писатели сов...
Як виграти на курсі обміну валют!... На даний час курс валют дуже часто змінюється, декілька раз на день, при таких умовах багато хто бажає вигідно валюту обміняти і не буди ошуканим. Вел...

Бізнес Інтернет / Авторитетність / Популярне / Рейтинг / ТИЦ / Яндекс /