ЄС назвала китайські товари найнебезпечнішими для споживачів.


Китайские товары

Європейська комісія назвала небезпечними для споживачів 1993 товару, причому 60 відсотків з них виявилися китайського походження. Такі дані наводяться на офіційному сайті Єврокомісії.

Сама Європа виробляє 20 відсотків з усіх небезпечних товарів. Кількість небезпечних товарів з Росії становить 0,1 відсотка.

Список неякісних товарів очолили іграшки, 26 відсотків скарг довелося саме на них. За оцінками комісії, 1699 товарів становить значну загрозу для споживачів, навколишнього середовища та громадської безпеки.

У 2009 році список товарів, заснований на даних системи швидкого обміну інформацією про небезпеку непродовольчих товарів RAPEX, збільшився в порівнянні з показником 2008 роком на 7 відсотків.

Система RAPEX почала функціонувати в 2004 році. З моменту її запуску кількість товарів, визнаних небезпечними, збільшилася в 4 рази.

У повідомленні комісії відзначається, що збільшення неякісної продукції в рейтингу RAPEX пов’язано зі зростаючою проінформованістю споживачів про стандарти якості та безпеки товарів.

Лента.ру

Похожі записи:

Чайная династия в Китае. Чай является не лишь бодрящим и тонизирующим питьем для многих людей, как полагает большинство. В Старом Китае его употр...
Антропогенні забруднення в Китаї (Фото).... Китайський фотограф Лу Ганг у своему проекті "Атропогенні забруднення в Китаї" показав іншу сторону Китайської республік...
Культура чаепития. Культура чаепития варьируется от страны к стране, каждая из них уникальна и историческая в своем собственном отношении. ...
Як заощадити гроші. Гроші, гроші і знову гроші течуть як вода, не встиг кишеню наповнити, а грошей вже немає і знову чекаєш наступної зарпла...