ЄС назвала китайські товари найнебезпечнішими для споживачів.

Китайские товары

Європейська комісія назвала небезпечними для споживачів 1993 товару, причому 60 відсотків з них виявилися китайського походження. Такі дані наводяться на офіційному сайті Єврокомісії.

Сама Європа виробляє 20 відсотків з усіх небезпечних товарів. Кількість небезпечних товарів з Росії становить 0,1 відсотка.

Список неякісних товарів очолили іграшки, 26 відсотків скарг довелося саме на них. За оцінками комісії, 1699 товарів становить значну загрозу для споживачів, навколишнього середовища та громадської безпеки.

У 2009 році список товарів, заснований на даних системи швидкого обміну інформацією про небезпеку непродовольчих товарів RAPEX, збільшився в порівнянні з показником 2008 роком на 7 відсотків.

Система RAPEX почала функціонувати в 2004 році. З моменту її запуску кількість товарів, визнаних небезпечними, збільшилася в 4 рази.

У повідомленні комісії відзначається, що збільшення неякісної продукції в рейтингу RAPEX пов’язано зі зростаючою проінформованістю споживачів про стандарти якості та безпеки товарів.

Лента.ру

Рекомендую:

Землетрус у Китаї На північному заході Китаю йде масштабна рятувальна операція, усувають наслідки землетрусу. Кількість загиблих вже перевалила за 600. Поранених і зали...
Камбоджа отримала сто українських танків і бронетр... Камбоджа 20 вересня 2010 отримала партію зі ста українських танків і бронетранспортерів, пише газета Phnom Pehn Post. Бронетехніка прибула в порт Сіан...