09.04.2010 - orbk.net

Здоров’я жінки, це рух!


Жінка біжитьЗдоров’я жінки, це рух, як ствержують учені.

Згідно з однією з декількох теорій, що пояснюють, яким чином ходьба захищає від інсульту, активні рухи максимально прискорюють кровообіг, і це те, що не дозволяє крові гуснути. А це в свою чергу активно перешкоджає утворенню тромбів.

Учені стверджують, у жінок, які кожен день гуляють швидким кроком, ризик інсульту знижується на 37% у порівнянні з тими, хто не обтяжує себе активним рухом.

Як показало тривале спостереження, щоб помітно знизити ризик інсульту, представницям прекрасної статі достатня щоденна 30-хвилинна прогулянка, але швидким кроком. Всього 30 хвилин швидкої ходьби … і немає проблеми інсульту.

Учасницями дослідження були 39 тис. жінок, усі старшої вікової групи (віком понад 45 років). Медики і вчені-біологи спостерігали випробовуваних 12 років. За цей час тільки у 579 жінок розвинувся інсульт.

«Причому йти треба швидким кроком!» — Пояснив учений Керівник дослідження Якоб Сателмаер.

Рекомендую:

Їзда на велосипеді користь для здоров’я.... Є багато переваг для здоров'я, які пов'язані з поглядом на катання на велосипеді. Велоспорт є одним з найпростіших способів для зміцнення вашого здоро...
Добровольное медицинское страхование в Украине.... Современное медицинское обслуживание в Украине оставляет желать лучшего на сегодняшний день. И процесс обращения к специалисту довольно хлопотное меро...


Здоров'я Інсульт / Дослідження / Жінка / Здоров'я / Медики / Рух / Тромб /