01.05.2010 - orbk.net

СМС приколи.


Новини від Діджус: Новий тариф «Кінчай базар» — посекундна тарифікація, кожна секунда удвічі дорожче за попередню!

Вася, час йде, а дівчина чекає. Якщо ти не передзвониШ мені через 10 хвилин — батьком моєї дитини може стати хтось інший.

Я оселився у твоєму мобільному. У даний момент, коли ти тиснеш на кнопки, я займаюся сексом з твоїм пальцем, і я знаю, що тобі подобається, тому що ти посміхаєшся.

Ви виграти секс-послугу, якщо ваш апарат з вібровізивом, ви знаєте, що робити, а ми вам обов’язково зателефонуємо.

Як відомо жінки люблять вухами, а чоловіки очима. Поморгай у вухо — от і вся любов!

Кожен день береш ти в рот, водиш ніжно взад-вперед, і горить в оргазмі рот, рідина біла тече. Правда класна знахідка, та твоя зубна щітка?

Супер пропозиція від Діджус-тарифний план — «добре погуляли» — дзвінки з відділення міліції додому і адвокатам БЕЗКОШТОВНО.

У Вас унікальний телефон: наберіть комбінацію * # 06 # і Ви дізнаєтеся скільки статевих партнерів IMEli солістки групи «ВІАГРА».

У всіх є діти, у метеликів є діти, у рибок, у пташок, навіть у собачок. Тільки у олівчика немає дітей, тому що у нього на кінці резиночка!

Це повідомлення супроводжується ультрафіолетовим випромінюванням. Нормальні люди від нього сліпнуть, а сексуально-стурбовані — посміхаються!

СМС приколи.

Рекомендую:

Анекдоти, Приколи. Видео-приколи. Анекдоти. Новий вчитель, прийшовши в клас, виявив, що одного хлопчика дражнять Мойша-дурник. На перерві він запитав хлопців, чо...


Розваги SMS / Бескоштовно / Мобільний / Приколи / Супер /