13.05.2010 - orbk.net

У Великобританії заборонили банкноти в 500 євро.


Купюра вартістю 500 євроКупюри вартістю 500 євро заборонені до використання у Великобританії, пише газета The Daily Mail. Влада країни прийшла до висновку, що більшість таких банкнот фальшиві або використовуються в основному злочинцями.

Як вважають в Агентстві по боротьбі з організованою злочинністю (Serious Organised Crime Agency, SOCA) Великобританії, в даний момент «не існує переконливих доказів законного використання» банкнот в 500 євро. За деякими оцінками, дев’ять із десяти таких купюр підробляються.
Газета відзначає, що в кримінальному світі купюри в 500 євро отримали прізвисько « Бен Ладен «: всі знають, як повинні виглядати ці грошові знаки, знають, що вони знаходяться в обігу, однак справжніх ніхто не бачив.

Наприкінці березня повідомлялося, що Єврокомісія розкритикувала магазини єврозони за відмову брати у покупців купюри в 200 і 500 євро. У торговельних точках пояснювали відмову відсутністю розмінних коштів.

Лента.ру

Рекомендую:

США нададуть фінансову допомогу Україні.... У 2011 році Сполучені Штати виділять Україні 124,4 мільйона доларів на розвиток демократії, безпеки і на освітні програми. Про це йдеться на сайті про...
Як працює Форекс? Щоб зрозуміти торгівлю на ринку Форекс наводимо маленький приклад . Наприклад , якщо ви думаєте , що євро буде рости по відношенню до долара США , ...


Бізнес 500 / SOCA / Євро / Великобританія / Кошти / Купюри / Фальшиві /