У Великобританії заборонили банкноти в 500 євро.

Купюра вартістю 500 євроКупюри вартістю 500 євро заборонені до використання у Великобританії, пише газета The Daily Mail. Влада країни прийшла до висновку, що більшість таких банкнот фальшиві або використовуються в основному злочинцями.

Як вважають в Агентстві по боротьбі з організованою злочинністю (Serious Organised Crime Agency, SOCA) Великобританії, в даний момент «не існує переконливих доказів законного використання» банкнот в 500 євро. За деякими оцінками, дев’ять із десяти таких купюр підробляються.
Газета відзначає, що в кримінальному світі купюри в 500 євро отримали прізвисько « Бен Ладен «: всі знають, як повинні виглядати ці грошові знаки, знають, що вони знаходяться в обігу, однак справжніх ніхто не бачив.

Наприкінці березня повідомлялося, що Єврокомісія розкритикувала магазини єврозони за відмову брати у покупців купюри в 200 і 500 євро. У торговельних точках пояснювали відмову відсутністю розмінних коштів.

Лента.ру

Рекомендую:

Майбутнє євро — Аналіз та перспективи.... Незважаючи на рішення влади Євросоюзу надати Греції фінансову допомогу, євро буде знецінюватися. ЄС потрібно щонайменше десятиліття для досягнення так...
Євро і долар на міжбанку подорожчали... Сьогодні на українському міжбанку торги доларом відкрилися котируваннями - 7,9445 - 7,9510, до 12:00 ціни підвищилися 7,9485 - 7,9520. На час зак...