Європа відзначає 65-річчя закінчення Другої світової війни.

Закінчення Другої світової війниУ суботу 8 травня лідери держав Західної Європи відзначили 65 річницю з дня закінчення Другої світової війни. У неділю 9 травня урочистості більш широкого масштабу пройдуть в Росії.

На честь перемоги союзників над гітлерівською Німеччиною президент Франції Ніколя Саркозі поклав вінок до статуї генерала Шарля де Голля в Парижі. У роки війни генерал де Голль очолював французьктй рух Опору.

Пізніше урочиста церемонія пройде в Кольмаре — одному з останніх міст Франції, звільнених від фашистів.

У Лондоні лідери трьох основних партій Великобританії взяли участь у церемонії на честь Дня Перемоги в Європі. На деякий час забувши про політичні чвари, всі разом вони поклали вінки до меморіалу Кенотаф поблизу будівлі Парламенту.

У неділю військові з Франції, Великобританії, Польщі та Сполучених Штатів разом з військовими Росії візьмуть участь у параді Дня Перемоги на Червоній площі в Москві.

8 травня 1945 набув чинності підписаний напередодні Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини.

Повідомляє: Голос Америки

Рекомендую:

Свадебный переполох — кто поможет?... Свадьбы приносят нам много радости и забавы, но они могут стать невероятно напряженный и сложны, особенно если у вас большая семья. Обратившись к свад...
Що таке Гороскоп в моєму житті?... Багато хто говорить що гороскоп це дурниця ... У кожного з цього приводу своя точка зору. Кожна людина дивиться на все по своєму. Але ж напевно не дар...