09.05.2010 - orbk.net

Європа відзначає 65-річчя закінчення Другої світової війни.


Закінчення Другої світової війниУ суботу 8 травня лідери держав Західної Європи відзначили 65 річницю з дня закінчення Другої світової війни. У неділю 9 травня урочистості більш широкого масштабу пройдуть в Росії.

На честь перемоги союзників над гітлерівською Німеччиною президент Франції Ніколя Саркозі поклав вінок до статуї генерала Шарля де Голля в Парижі. У роки війни генерал де Голль очолював французьктй рух Опору.

Пізніше урочиста церемонія пройде в Кольмаре — одному з останніх міст Франції, звільнених від фашистів.

У Лондоні лідери трьох основних партій Великобританії взяли участь у церемонії на честь Дня Перемоги в Європі. На деякий час забувши про політичні чвари, всі разом вони поклали вінки до меморіалу Кенотаф поблизу будівлі Парламенту.

У неділю військові з Франції, Великобританії, Польщі та Сполучених Штатів разом з військовими Росії візьмуть участь у параді Дня Перемоги на Червоній площі в Москві.

8 травня 1945 набув чинності підписаний напередодні Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини.

Повідомляє: Голос Америки

Рекомендую:

Свадебный переполох — кто поможет?... Свадьбы приносят нам много радости и забавы, но они могут стать невероятно напряженный и сложны, особенно если у вас большая семья. Обратившись к свад...
Миропорядок у 2050: прогнози, побоювання, надії (С... У Фонді Карнегі за міжнародний мир у Вашингтоні, відбулося засідання експертної групи на тему: «G-20 в 2050: наслідки динаміки довгострокового розви...


Суспільство 9 / Європа / Акт / Війна / Вінок / Німеччина / Перемога / Росія / Травень / Церемонія /