Motorola вирішила судитися з китайцями через крадіжки комерційних секретів.


motorolaАмериканський виробник телекомунікаційного устаткування Motorola подав до суду на свого китайського конкурента Huawei, звинувативши його в незаконному отриманні торгових секретів, повідомляє Bloomberg. За версією Motorola, китайці отримували інформацію від колишніх співробітників американської компанії.

Згідно із заявою Motorola, Huawei почала отримувати секретну інформацію про її діяльність ще в 2001 році. Раніше американська компанія вже подала до суду на п’ятьох колишніх співробітників, яких вона також звинуватила в розповсюдженні комерційної таємниці. Ці люди після звільнення з Motorola перейшли на роботу у фірму Lemko, що мала партнерську угоду з Huawei.

У позові вказується, що один з інженерів компанії розповів про новий трансивер і інших технологіях з творцем Huawei Женем Чженфеем (Ren Zhengfei). Американці стверджують, що мають у своєму розпорядженні електронний лист, в якому Huawei передані документи на продукцію Motorola.
У свою чергу, в Huawei стверджують, що позов не має під собою ніяких підстав. Віце-президент Huawei Чарлі Чен, що відповідає за маркетинг на північноамериканському ринку заявив, що компанія не мала з Lemko жодних стосунків, крім дилерського договору.

Даний позов був в період, коли почалось занепокоєння іноземців про проникнення китайських компаній на їх ринки різко посилилося. Раніше, нагадаємо, Індія заборонила місцевим телефонним компаніям купувати обладнання з Китаю. У 2008 році адміністрація США відмовила Huawei у дозволі на купівлю технологічної корпорації 3com.

Huawei — лідер телекомунікаційного ринку Китаю
. Компанія виробляє обладнання для бездротових мереж, мережеві пристрої, програми та апаратне забезпечення, а також інші види продукції. Річний оборот компанії складає близько 25 мільярдів доларів.

Джерело: Лента.ру

Похожі записи:

Телефон Motorola Milestone 2 Motorola Milestone 2 є оновленням оригінального Milestone започаткованого у минулому році. Який був запущений в кінці 2...
Краща авіакомпанія в Китаю. Подорож з Air China. Air China є однією з найбільших компаній авіакомпаній Китаю. Її база знаходиться в Beijing Capit...
Китайські телевізори наступають! Революція в елекроніці не з... Китайські телевізори скоро напевно витіснять вже круті бренди в телебудуванні), скільки вони в своїй більшості - дешеві ...
Камбоджа отримала сто українських танків і бронетранспортері... Камбоджа 20 вересня 2010 отримала партію зі ста українських танків і бронетранспортерів, пише газета Phnom Pehn Post. Бр...
Теги до запису:, ,