Найкращий відпочинок. У Ялті, Судаку та Севастополі закрили пляжі!


Санепідемстанція України провела перевірки кримських пляжів, після яких у ряді курортних міст купання було частково заборонено. Як повідомляє ІА «Новий регіон», претензії епідеміологів викликали пляжі Ялти, Судака, Великої Алушти і Севастополя.

У Ялті заборонено купатися в чотирьох місцях. У постанові СЕС згадані пляж готелю «Ореанда», «Приморський», «Боулінг-літо» і пляж туристсько-оздоровчої компанії «Левант». Крім того, вода з протікаючих по Ялті річок визнана надто брудною.

У Севастополі закрито два з восьми місць для купання — «Омега» і «Кришталевий».

У Судаку санепідстанція закрила пляж санаторію Міністерства оборони України.

У селищах Рибальське, Малоріченське і Сонячногірське (Велика Алушта) заборонено купання на комунальних пляжах загального користування.

Масове закриття пляжів по Криму в Ялті викликало панічні чутки про нібито виявлену у воді холері, проте ця інформація виявилася не відповідає дійсності. Спеціальні комісії МОЗ України та МОЗ Криму ніякої холери у воді не знайшли.

Джерело: Лента.ру

Похожі записи:

Пляж и развлечения. Пляж является прекрасным местом, чтобы принять вашу семью в летнее время для прекрасного отдыха. Песок является несконча...
Пляжні парасольки не захищають від ультрафіолетових променів... Іспанські вчені попереджають, що пляжні парасольки не захищають повністю від викликаючих рак ультрафіолетових променів с...
Теги до запису:, , , ,