29.07.2010 - orbk.net

Пляжні парасольки не захищають від ультрафіолетових променів!


Іспанські вчені попереджають, що пляжні парасольки не захищають повністю від викликаючих рак ультрафіолетових променів сонця.

Спостереження вчених з Університету Валенсії показали, що в той час, коли промені сонця найбільш інтенсивні, на закриту парасолькою поверхню потрапляє 34 відсотки ультрафіолетової радіації.

За словами дослідників, хоча парасолі захищають загоряючих від прямих сонячних променів, вони не здатні захистити від радіації, проникаючої з неприкритих сторін.
Вчені рекомендують любителям сонця не розраховувати лише на парасолі, а користуватися захисними кремами і носити капелюхи.

Випромінювана сонцем ультрафіолетова радіація здатна викликати рак шкіри і катаракту.

Джерело информації: Голос Америки

Рекомендую:

Найкращий відпочинок. У Ялті, Судаку та Севастопол... Санепідемстанція України провела перевірки кримських пляжів, після яких у ряді курортних міст купання було частково заборонено. Як повідомляє ІА "Нови...
Антропогенні забруднення в Китаї (Фото).... Китайський фотограф Лу Ганг у своему проекті "Атропогенні забруднення в Китаї" показав іншу сторону Китайської республіки, до чого приводить інтенсивн...


Довкілля Вчені / Пляж / Радіація / Рак /