Google дозволить здійснювати дзвінки з електронної пошти.

Google планує доповнити поштовий клієнт Gmail можливістю здійснювати дзвінки за допомогою IP-телефонії. Відповідні випробування проводяться в даний момент, пише CNet News.

Якщо ці випробування пройдуть успішно, користувачі зможуть спілкуватися зі своїми друзями безпосередньо з вікна поштового клієнта. Таким чином спілкування можна буде здійснювати без використання спеціальних програм, наприклад, Skype.

Передбачається, що дзвонити своїм контактам можна буде з розділу Google Chat. Таким чином функції цього сервісу поштового клієнта будуть істотно розширені. На даний момент за допомогою Chat, вікно якого розташовується в лівому кутку сторінки поштового клієнта, можна ініціювати сесії обміну миттєвими повідомленнями.

Інтерфейс веб-сервісу для інтернет-телефонії нагадує інтерфейс сервісу Google Voice. Цей сервіс, доступний на даний момент тільки на території США, надає ряд додаткових можливостей, в тому числі автоматичне розпізнавання голосових повідомлень і здійснення декількох дзвінків одночасно з одного телефонного номера.

Відзначимо, що Google також має в своєму розпорядженні власним клієнтом IP-телефонії Google Talk. Він дозволяє спілкуватися з іншими користувачами-власниками комп’ютерів і інтегрований в пошту Google Mail. Разом з тим з його допомогою не можна дзвонити на телефонні номери — спілкування відбувається між власниками облікових записів Google.

Лента.ру

Услуги продвижения сайта http://www.seopromotion.net.ua/ согласно вашим требованиям!

Рекомендую:

Создание сайтов для бизнеса и SEO.... Мы все уже наверное знаем, что существует поисковая оптимизация (SEO ) и ее большое и растущее значение в интернет-продвижении любого бизнеса . Этот м...
Google визначив російську десятку найпопулярніших ... Пошуковик Google визначив російську десятку найпопулярніших запитів за рік, повідомляється в офіційному блозі компанії. У число популярних запитів рос...