26.08.2010 - orbk.net

Google дозволить здійснювати дзвінки з електронної пошти.


Google планує доповнити поштовий клієнт Gmail можливістю здійснювати дзвінки за допомогою IP-телефонії. Відповідні випробування проводяться в даний момент, пише CNet News.

Якщо ці випробування пройдуть успішно, користувачі зможуть спілкуватися зі своїми друзями безпосередньо з вікна поштового клієнта. Таким чином спілкування можна буде здійснювати без використання спеціальних програм, наприклад, Skype.

Передбачається, що дзвонити своїм контактам можна буде з розділу Google Chat. Таким чином функції цього сервісу поштового клієнта будуть істотно розширені. На даний момент за допомогою Chat, вікно якого розташовується в лівому кутку сторінки поштового клієнта, можна ініціювати сесії обміну миттєвими повідомленнями.

Інтерфейс веб-сервісу для інтернет-телефонії нагадує інтерфейс сервісу Google Voice. Цей сервіс, доступний на даний момент тільки на території США, надає ряд додаткових можливостей, в тому числі автоматичне розпізнавання голосових повідомлень і здійснення декількох дзвінків одночасно з одного телефонного номера.

Відзначимо, що Google також має в своєму розпорядженні власним клієнтом IP-телефонії Google Talk. Він дозволяє спілкуватися з іншими користувачами-власниками комп’ютерів і інтегрований в пошту Google Mail. Разом з тим з його допомогою не можна дзвонити на телефонні номери — спілкування відбувається між власниками облікових записів Google.

Лента.ру

Услуги продвижения сайта http://www.seopromotion.net.ua/ согласно вашим требованиям!

Рекомендую:

У Лас-Вегасі приходить виставка CES 2011.... Міжнародна виставка споживчої електроніки Consumer Electronics Show (CES) 2011 розпочала свою роботу в Лас-Вегасі 6 січня 2011 року. Про це повідомляє...
Френк Дрейк — на зв’язку з інопланетян... «Повідомляється, що о 20.50 величезний палаючий об'єкт, ймовірно метеорит, приземлився на фермі в Гровер-Мілл, штат Нью-Джерсі, в 22 милях від Трентон...


Наука Gmail / Google / IP-телефонія / Skype / Веб-сервіс / США /