26.08.2010 - orbk.net

Ігри з Playboy.

Поділитися:

PlayboyPlayboy запустить свою систему дистрибуції ігрового контенту, повідомляє MCV. Для цього гігант індустрії розваг об’єднався з німецьким розробником браузерних ігор Bigpoint Games. Передбачається, що новий сервіс почне роботу в цьому році.

За словами директора Playboy Пола Лі (Paul Lee), компанія планує забезпечити більшу підтримку ігровому напрямку і воно буде асоціюватися у гравців перш за все з високою якістю контенту.

Першою грою, яка вийде в рамках нового проекту, стане Poisonville — багатокористувацький пригодницький екшн. Трейлер ігри опублікований на сайті чоловічого журналу.

Дія Poisonville відбувається у вигаданому американському мегаполісі. Виконуючи місії, геймери зможуть протистояти корупції і заробляти репутацію серед місцевих кримінальних авторитетів. На шляху до цього вони зустрінуть безліч красивих жінок. Poisonville використовує повністю тривимірний двіжок і працює в браузері.

До цього Playboy вже робив спроби вийти на ігровий ринок — на сайті журналу запущений розділ, в якому зібрані розважальні ігри. Також там публікуються статті на ігрову тематику.

Лента.ру

Рекомендую:

Валютний ринок Форекс працює 24 години.... В основному ринок Форекс є місцем , де банки , підприємства , уряду , інвестори і трейдери приходять , щоб на обміні валюти спекулювати . Ринок Форекс...
Форекс — торгові сесії ринку.... Валютна біржа Форекс привертає до себе велику кількість людей, своєї безперервною роботою. Така безперервна, цілодобова робота дає можливість здійснюв...

Бізнес 3D / Playboy / Poisonville / Ігри / Ігровий / Журнал / Заробляти / Контент / Ринок / Трейлер /