02.08.2010 - orbk.net

Японці живуть довго, але чи вони щасливі?

Поділитися:

Красивая ЯпонкаСередня тривалість життя японських жінок складає 86,44 року — на чотири з гаком місяці довше в порівнянні з минулим роком. Такі дані доповіді, оприлюдненого в понеділок міністерством охорони здоров’я Японії — повідомляє «Голос Америки». Друге місце в списку рекордсменок займають довгожительки Гонконгу — 86,1 року. На третє місце в світі вийшли представниці прекрасної статі Франції.

Непогано йде справа з тривалістю життя та у японських чоловіків — 79,59 року, але цей результат дозволив їм зайняти лише п’яте місце у світі, після мешканців Катару, Гонконгу, Ісландії та Швейцарії, в середньому залишають наш світ після 80 років.
Японський мінохоронздоров’я відносить довголіття своїх співгромадян на рахунок здорового способу життя та широкого доступу до медичних послуг. Разом з тим, наголошується в доповіді, у чоловіків заключна стадія життя нерідко затьмарюється алкоголізмом, депресіями і самогубствами.

Японському суспільству, йдеться у звіті, необхідно зважати на структурними змінами. Вкрай низька народжуваність і різке обмеження імміграції створюють «демографічну яму». У результаті виникає реальна перспектива браку робочої сили для догляду за швидко зростаючою популяцією престарілих громадян. Не кажучи про те, що зростання тривалості життя ляже важким тягарем на пенсійні програми.

Рекомендую:

Статуси про любов, найновіші Вконтакте.... А ви не замислювалися про те, що саме взимку можна розпізнати справжню любов: адже взимку вона очищена від пристрасті, народженої чином міні-спідниці ...
Чого варті жінки? Сексуальна революція змінює ліде... Американські вчені провели дослідження, в ході яких з'ясувалося, що останнім часом жінки стали більш сексуально розкуті, ніж чоловіки. За даними со...

Суспільство Жінка / Життя / Здоров'я / Суспільство / Чоловік / Япония /