04.09.2010 - orbk.net

Американці святкують День праці, але чи вони зможуть дозволити собі вийти на пенсію.

Поділитися:

ПРАПОР СШАУ понеділок у США святкується День праці. Напередодні було проведено опитування громадської думки. Вийшло, що більшість опитаних задоволені своєю роботою, проте стурбовані тим, чи зможуть вони коли-небудь вийти на пенсію.
В результаті опитування 613 працюючих американців, проведеного компанією з вивчення глобального ринку StrategyOne, встановлено, що приблизно четверо з десяти опитаних задоволені своєю роботою. Приблизно стільки ж сказали, що начальство з повагою ставиться до них і їхньої праці.

Однак в умовах нестабільної економіки, де майже в кожного десятого роботи немає, люди не впевнені в тому, що коли-небудь у них з’явиться можливість вийти на пенсію, не побоюючись за своє майбутнє.

Результати опитування, проведеного StrategyOne, показали, що приблизно двоє з трьох опитаних, «виходячи з реальної ситуації, не думають», що коли-небудь зможуть дозволити собі вийти на пенсію.

Голос Америки

 

Рекомендую:

Миропорядок у 2050: прогнози, побоювання, надії (С... У Фонді Карнегі за міжнародний мир у Вашингтоні, відбулося засідання експертної групи на тему: «G-20 в 2050: наслідки динаміки довгострокового розви...
Економічні ляпи-2010: Корупція, закони та борги.... Разом, реальний дефіцит державних фінансів в 2010 році напевно міцно перевищив 100 мільярдів гривень. В основному, це борги. Зазвичай дефіцит покриває...

Суспільство Американці / Вони / День праці / Думка / Економіка / Люди / Опитування / Пенсія / Робота / Ситуації / США /