02.10.2010 - orbk.net

Диво-ліки з ПАР: ні голоду, ні стресу.

Поділитися:

ПАР видав першу фармацевтичну ліцензію на дослідження місцевої рослини з метою її подальшого комерційного використання, передає AP. Відомо, що рослина знімає стрес і підвищує настрій. Щоправда, яка саме частина рослини надає такий благотворний ефект — листя, коріння або ще що-небудь — не уточнюється.

Міністр навколишнього середовища ПАР відвідав південний захід країни, де і росте заповітна травичка. Її латинська назва — sceletium tortuosum. І відома вона не тільки стресознімаючими властивостями і тим, що підвищує настрій — вона ще й помітно послаблює відчуття голоду. Можливо, не сильно забезпечені сільські жителі, особливо не стресуючі, але регулярно голодуючі, віддають перевагу саме цій властивості.
Як би там не було, міністр навколишнього середовища заявив, що жителі, довгий час використовують свої організми диво-рослиною — неодмінно отримають частину прибутків від її комерційного використання. Місцева компанія HGH Pharmaceuticals підписала угоду і базується в Нью-Джерсі Thomas & Co. В останній стверджують, що препарати, що містять південноафриканську диво-траву, з’являться на ринку вже в 2011 році.

Весті

Рекомендую:

Ранковий секс — найкращий стимулятор хорошог... На думку експертів, дотримання певного розпорядку дня дозволить організму нормально функціонувати відповідно зі "внутрішніми годинами". Фахівці пропон...
16 супер-відкриттів які «перевернули» жі... Журнал «Health magazine» склав список речей і відкриттів, зроблених за останні кілька десятиліть. Всі вони визнані і принесли найбільшу користь жіночо...

Здоров'я HGH Pharmaceuticals / Голод / Ефект / Ліки / Ліцензія / Настрій / ПАР / Стрес / Травичка /