Диво-ліки з ПАР: ні голоду, ні стресу.

ПАР видав першу фармацевтичну ліцензію на дослідження місцевої рослини з метою її подальшого комерційного використання, передає AP. Відомо, що рослина знімає стрес і підвищує настрій. Щоправда, яка саме частина рослини надає такий благотворний ефект – листя, коріння або ще що-небудь – не уточнюється.

Міністр навколишнього середовища ПАР відвідав південний захід країни, де і росте заповітна травичка. Її латинська назва – sceletium tortuosum. І відома вона не тільки стресознімаючими властивостями і тим, що підвищує настрій – вона ще й помітно послаблює відчуття голоду. Можливо, не сильно забезпечені сільські жителі, особливо не стресуючі, але регулярно голодуючі, віддають перевагу саме цій властивості.
Як би там не було, міністр навколишнього середовища заявив, що жителі, довгий час використовують свої організми диво-рослиною – неодмінно отримають частину прибутків від її комерційного використання. Місцева компанія HGH Pharmaceuticals підписала угоду і базується в Нью-Джерсі Thomas & Co. В останній стверджують, що препарати, що містять південноафриканську диво-траву, з’являться на ринку вже в 2011 році.

Весті

Рекомендую:

Здоровий сон і як його зберігати.... Сон - одна з найбільш важливих потреб людини. Весь організм в процесі сну зазнає найбільш повне відновлення після тих чи інших енергетичних затрат. Зо...
Великі гарні груди – впевнена в собі жінка!... Красиві і пружні груди викликають великий інтерес у чоловічої половини. Але крім цього виконують ще головну функцію – годування потомства. Після полог...