Американець отримав в стрип-клубі травму на 650 тисяч доларів

Стриптз-клубАмериканець оцінив отриману в стрип-клубі травму в 650 тисяч доларів
Житель Південної Флориди отримав 650 тисяч доларів як компенсацію за травму, отриману в стриптиз-клубі, повідомляє NBC Miami.

Як розповів адвокат Майкла Айреленда, він отримав травму в стрип-клубі Cheetah Club у 2008 році. Спостерігаючи за танцем стриптизерки, він підійшов до неї дуже близько, і вона випадково вдарила його ногою в око. Удар був такої сили, що Айреленд отримав перелом кількох кісток черепа, розташованих поряд з оком і носом. Юрист також зазначив, що після пригоди в стрип-клубі, у його клієнта стало постійно двоїтися в очах.

Ознайомившись з претензією Айреленда, Cheetah Club вирішив врегулювати конфлікт без судового розгляду. У четвер, 14 жовтня, керівництво клубу розпорядилося виплатити Айреленду компенсацію у розмірі 650 тисяч доларів.

“Багато людей критикували наше рішення добиватися виплати компенсації, оскільки конфлікт стався не де-небудь, а в стрип-клубі. Але наша вимога виплатити 650 тисяч доларів продемонструвало, що мова йде про серйозну справу і серйозних травмах”, – резюмував адвокат жителя Південної Флориди.

Лента.ру

Рекомендую:

Кім Кардашьян вже доросла. 21 жовтня красуні Кім Кардашьян виповнилося 31. «Тепер я точно - доросла», - заявила зірка журналістам. У День народження зазвичай підводять підсум...
Про аліментні зобов’язання – адвокат В... Не рідко, коли сім'я з якихось причин розпадається і близькі люди стають колишніми чоловіком і дружиною. Але по відношенню до загальних дітям неможлив...