18.10.2010 - orbk.net

Американець отримав в стрип-клубі травму на 650 тисяч доларів


Стриптз-клубАмериканець оцінив отриману в стрип-клубі травму в 650 тисяч доларів
Житель Південної Флориди отримав 650 тисяч доларів як компенсацію за травму, отриману в стриптиз-клубі, повідомляє NBC Miami.

Як розповів адвокат Майкла Айреленда, він отримав травму в стрип-клубі Cheetah Club у 2008 році. Спостерігаючи за танцем стриптизерки, він підійшов до неї дуже близько, і вона випадково вдарила його ногою в око. Удар був такої сили, що Айреленд отримав перелом кількох кісток черепа, розташованих поряд з оком і носом. Юрист також зазначив, що після пригоди в стрип-клубі, у його клієнта стало постійно двоїтися в очах.

Ознайомившись з претензією Айреленда, Cheetah Club вирішив врегулювати конфлікт без судового розгляду. У четвер, 14 жовтня, керівництво клубу розпорядилося виплатити Айреленду компенсацію у розмірі 650 тисяч доларів.

«Багато людей критикували наше рішення добиватися виплати компенсації, оскільки конфлікт стався не де-небудь, а в стрип-клубі. Але наша вимога виплатити 650 тисяч доларів продемонструвало, що мова йде про серйозну справу і серйозних травмах», — резюмував адвокат жителя Південної Флориди.

Лента.ру

Рекомендую:

Парламент Ісландії заборонив проведення стриптиз-ш... Парламент Ісландії заборонив проведення стриптиз-шоу, повідомляє Associated Press. Законодавча заборона вступає в силу 1 липня 2010 року. Лише двоє...
Юридичні проблеми та їх вирішення за допомогою гар... Каждий потребує правильної ради в будь-якому вигляді юридичних питань, щоб можна вийти з цієї правової проблеми якомога швидше. Професійні юристи можу...


Суспільство / Факти Адвокат / Американець / Клуб / Стриптиз /