Нова версія “Аватара”.

У новому виданні “Аватара” покажуть Землю 2154.

У Blu-ray версії “Аватара” Джеймса Кемерона буде приблизно 45 хвилин віддалених з фінальної версії сцен, серед яких – сцена на Землі майбутнього, повідомляє Collider.

В оригінальній версії фільму на Землі відбувалося лише кілька моментів у спогадах головного героя у виконанні Сема Уортінгтона – решту часу дія розгорталася на Пандорі. Планета в 2154 році представляється Кемерону забрудненим перенаселеним світом, в якому багато людей на вулиці можуть знаходитися тільки в спеціальних масках.

Blu-ray версія “Аватара” складається з трьох дисків. Крім режисерської версії самого фільму і додаткових сцен на дисках є велика кількість інформації про світ Пандори, а також фільм, присвячений зйомкам картини. Вихід комплекту запланований на 15 листопада 2010 року. Трейлер нового видання можна знаходиться вище.

Фільм “Аватар” вийшов на екрани в 2009 році. Офіційний бюджет картини становить 237 мільйонів доларів. У прокаті на даний момент фільм зібрав майже 2,8 мільярда доларів. Такий фінансовий успіх був зумовлений зборами на дорогі квитки 3D-сеансів.

lenta.ru

Рекомендую:

Основы возникновения жизни на Земле.... Читать текст на украинском: Основи виникнення життя на Землі.Живые организмы характеризуются определенными закономерностями обмена и особенностями стр...
У Росії чекають діснеївське кіно.... Володимир Грамматіков - російський кіноактор, режисер, продюсер. Він автор таких класичних дитячих кінокартин, як, наприклад, «Вусатий нянь», «Йшов со...