Сама шкідлива п’ятірка продуктів – найпоширеніші хвороби у школярів.

Лікарі стверджують, що найпоширеніші хвороби у школярів – це хвороби шлунка і малокрів’я. У визначенні причини цих хвороб лікарі одностайні – неправильне харчування: вживання шкідливих продуктів, порушення режиму харчування, їжа всухом’ятку і т.п. На жаль, багато школярів безтурботно ставляться до свого здоров’я, забуваючи відому російську приказку: “Що маємо, не зберігаємо, втративши – плачемо». Ті, хто кажуть, що зараз модно їсти чіпси, запиваючи їх солодкою газованою водою чи пивом, безнадійно відстали: в усьому цивілізованому світі зараз модно бути здоровим.

Лікарі-дієтологи всього світу виявили п’ятірку найшкідливіших для людини продуктів:
Шкідлива п’ятірка.

1. Солодкі газовані напої (створені не для вгамування спраги, а для її викликання, містять величезну кількість цукру – не менше 5 чайних ложок на склянку!).
2. Картопляні чіпси (це суміш вуглеводів і жирів, плюс штучні смакові добавки).
3. Солодкі шоколадні батончики (велика кількість цукру, хімічні добавки, найвища калорійність).
4. Сосиски, сардельки, ковбаса, паштети (40% ваги становить сало, нутряний жир і свиняча шкірка).
5. Жирні сорти м’яса, особливо в смаженому вигляді.

За підсумками проведеного групами учнів соціологічного опитування серед населення на питання «Чому, знаючи про шкоду цих продуктів, ви так наполегливо їх купуєте?» Були отримані такі відповіді:

– Це смачні продукти (35%);
– При виборі продукту вирішальним фактором виявляється реклама (20%);
– Привертає красива упаковка (15%);
– Коли їси ці продукти, відчуваєш себе «крутим» (15%);
– Ці продукти додають сил (15%).

Від того, що і як ми їмо, залежить наше здоров’я, настрій, самопочуття. Правильне харчування – це найважливіша умова здорового способу життя. 

Рекомендую:

Медова дієта. Медова дієта При медовій дієті можна їсти всі звичні продукти в будь-яких поєднаннях, але, обмежуючи свій раціон в межах 1200 калорій. Щодня вра...
Ризик смерті від інфаркту залежить від числа зубів... Шведські вчені виявили, що при втраті зубів підвищується ризик смерті від ішемічної хвороби серця (ІХС), однієї з найбільш небезпечних форм якої є інф...