Янукович остаточно відібрав у опозиції права!

Верховна РадаПрезидент Віктор Янукович підписав закон про внесення змін до регламенту Верховної Ради.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно із цим законом, “мінімальна кількість депутатів для формування депутатської фракції має становити не менше ніж 15”. Депутат, якого виключено чи який вийшов зі складу депутатської фракції, є позафракційним.

Також, згідно із законом, позафракційні депутати можуть об’єднуватися у депутатську групу.

Законом встановлюється, що Верховна Рада розглядає питання про надання згоди на призначення прем’єр-міністра не пізніше ніж у п’ятиденний строк з дня внесення відповідного подання президентом.

Зокрема, “кандидатура прем’єр-міністра попередньо розглядається на засіданні комітету, до предмета відання якого належить таке питання, який надає Верховній Раді своє рішення не пізніш як у чотириденний строк з дня внесення відповідного подання президентом”.

Відповідно до закону, рішення про надання згоди на призначення кандидата на посаду прем’єр-міністра вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини депутатів від конституційного складу Верховної Ради.

Новим регламентом суттєво обмежено права опозиції – вона більше не має права на “день опозиції”.

Українська правда

Рекомендую:

Де найкраще жити? Американський журнал Newsweek опублікував рейтинг найкращих країн світу, в якому оцінювалася ситуація по ста державам. За даними рейтингу, жити найкра...
Україна зацікавлена в партнерстві з НАТО.... Україна зацікавлена у розширенні «особливого партнерства з НАТО» і готова посилити свою присутність в Афганістані трьома військовими лікарями. Про це ...