18.10.2010 - orbk.net

Янукович остаточно відібрав у опозиції права!


Верховна РадаПрезидент Віктор Янукович підписав закон про внесення змін до регламенту Верховної Ради.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно із цим законом, «мінімальна кількість депутатів для формування депутатської фракції має становити не менше ніж 15». Депутат, якого виключено чи який вийшов зі складу депутатської фракції, є позафракційним.

Також, згідно із законом, позафракційні депутати можуть об’єднуватися у депутатську групу.

Законом встановлюється, що Верховна Рада розглядає питання про надання згоди на призначення прем’єр-міністра не пізніше ніж у п’ятиденний строк з дня внесення відповідного подання президентом.

Зокрема, «кандидатура прем’єр-міністра попередньо розглядається на засіданні комітету, до предмета відання якого належить таке питання, який надає Верховній Раді своє рішення не пізніш як у чотириденний строк з дня внесення відповідного подання президентом».

Відповідно до закону, рішення про надання згоди на призначення кандидата на посаду прем’єр-міністра вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини депутатів від конституційного складу Верховної Ради.

Новим регламентом суттєво обмежено права опозиції — вона більше не має права на «день опозиції».

Українська правда

Рекомендую:

Де найкраще жити? Американський журнал Newsweek опублікував рейтинг найкращих країн світу, в якому оцінювалася ситуація по ста державам. За даними рейтингу, жити найкра...
Ціни на бензин у різних країнах світу.... Різке зростання цін на бензин в США опинився в центрі уваги передвиборчої президентської кампанії. Американці завжди обожнювали свої автомобілі і д...


Факти Верховна Рада / Депутат / Права опозиції / Президент / Україна / Янукович /