29.11.2010 - orbk.net

BMW продовжує «зменшуватися»!


BMW продовжує «зменшуватися»!У BMW продовжують розвивати наступ на не освоєні ще ніші ринку. Новою баварською зброєю в боротьбі за споживача може стати кросовер, більш компактний ніж BMW X1.

У наступному році BMW може представити концепт нового кроссовера, орієнтованого в першу чергу на міський цикл руху. Як вважають експерти, така модель цілком може отримати індекс Х0 і стати базовою для кроссоверной модельної лінії баварської марки.

Швидше за все, такий кросовер отримає малооб’ємні трьох і чотирициліндрові двигуни в межах півтора літра, але на рахунок традиційного для BMW турбонаддува вони можуть бути цілком потужними. Очевидно, базовим для самого компактного кросовера BMW стане передній привід, а повний буде доступний в якості опції.

Передбачається, що BMW Х0 буде побудований на платформі Countryman Mini, але буде перевершувати його розміри, заповнюючи тим самим пролом між Countryman і BMW X1. Новинка зможе допомогти баварцям затвердити свої позиції в європейському сегменті компактних кросоверів — акцентувати увагу на BMW Х0 північноамериканських покупців баварці, за деякими даними, не збираються.

Відзначимо, що якщо BMW все ж випустить компактну модель, у компанії є всі шанси в черговий раз застовпити за собою цілий преміум-сегмент — про плани з випуску невеликих кросоверів в Audi не повідомляли взагалі, в Mercedes ж поки обмежуються туманними міркуваннями про потенційне використання в цих цілях платформи нового покоління А-класу, інформує auto.vesti.ru.

autocentre.ua

Рекомендую:

Более пристальный взгляд на BMW M3 и M4 — De... BMW M4 Coupe - Detroit 2014 Справедливости ради стоит сказать, что мы решили вам показать новый кузов который пришёл на смену E92 BMW M3. Его мощь...
Audi офіційно представила седан A6... Компанія Audi, не дивлячись на вчорашній "злив" фотозображень нового покоління седана А6, все ж представила новинку офіційно. Як і передбачалося, зовн...


Авто BMW / BMW Х0 / Баварці / Компактна модель / Компактний / Концепт / Кросовер / Новинка / Передній привід / Преміум-сегмент /