29.11.2010 - orbk.net

BMW продовжує «зменшуватися»!

Поділитися:

BMW продовжує «зменшуватися»!У BMW продовжують розвивати наступ на не освоєні ще ніші ринку. Новою баварською зброєю в боротьбі за споживача може стати кросовер, більш компактний ніж BMW X1.

У наступному році BMW може представити концепт нового кроссовера, орієнтованого в першу чергу на міський цикл руху. Як вважають експерти, така модель цілком може отримати індекс Х0 і стати базовою для кроссоверной модельної лінії баварської марки.

Швидше за все, такий кросовер отримає малооб’ємні трьох і чотирициліндрові двигуни в межах півтора літра, але на рахунок традиційного для BMW турбонаддува вони можуть бути цілком потужними. Очевидно, базовим для самого компактного кросовера BMW стане передній привід, а повний буде доступний в якості опції.

Передбачається, що BMW Х0 буде побудований на платформі Countryman Mini, але буде перевершувати його розміри, заповнюючи тим самим пролом між Countryman і BMW X1. Новинка зможе допомогти баварцям затвердити свої позиції в європейському сегменті компактних кросоверів — акцентувати увагу на BMW Х0 північноамериканських покупців баварці, за деякими даними, не збираються.

Відзначимо, що якщо BMW все ж випустить компактну модель, у компанії є всі шанси в черговий раз застовпити за собою цілий преміум-сегмент — про плани з випуску невеликих кросоверів в Audi не повідомляли взагалі, в Mercedes ж поки обмежуються туманними міркуваннями про потенційне використання в цих цілях платформи нового покоління А-класу, інформує auto.vesti.ru.

autocentre.ua

Рекомендую:

BMW M3 Pick-Up, дуже дотепний прикол.... А ось і авто яке нас здивувало, і в той час привернуло масу поглядів у свою сторону. Звичайно мова йде про не давній першоквітневий жарт яким стало ав...
BMW Vision EfficientDynamics, Новые Официальные Фо... Видение становится реальностью: BMW объявляет серийное производство спортивного автомобиля BMW Vision EfficientDynamics с гибридной технологией пишет ...

Авто BMW / BMW Х0 / Баварці / Компактна модель / Компактний / Концепт / Кросовер / Новинка / Передній привід / Преміум-сегмент /