30.11.2010 - orbk.net

Cowon анонсовано медіаплеєр з 3D-дисплеєм.


Cowon анонсовано медіаплеєр з 3D-дисплеємПівденнокорейська компанія Cowon анонсувала портативний медіаплеєр 3D з тривимірним дисплеєм, пише техноблог Engadget. Новинка, оснащується 4,8-дюймовим дисплеєм, дозволить переглядати 3D-відеоролики і зображення без необхідності використовувати спеціальні окуляри.

Медіаплеєр 3D Cowon зможе використовуватися для відтворення музики і відеороликів. Він оснащується роз’ємом HDMI і здатний підтримувати відтворення відеороликів стандарту Full HD (1080p) на зовнішньому екрані. Всього Cowon випускатиме дві моделі плеєра з підтримкою  3D — з 32 і 64 гігабайтами флеш-пам’яті.

Пристрій буде оснащуватися роз’ємом для карт пам’яті стандарту SD, уточнює Electronista. Також плеєр 3D Cowon буде мати вбудований модуль бездротового зв’язку Wi-Fi 802.11g. Працювати Cowon 3D буде під управлінням операційної системи Windows CE 6.0.

Дозвіл 3Д дисплея медіаплеєра складе 800 на 480 пікселів — це звичайний показник для екранів подібного розміру. Заряду акумулятора пристрою буде досить для 10 годин відтворення відео або 45 годин прослуховування музики.

Пристрій надійде в продаж у Південній Кореї 10 грудня по ціні близько 430 і 508 доларів залежно від обсягу пам’яті. Точна дата початку продажів пристрою в інших країнах поки не називається. Разом з тим, офіційний дистриб’ютор Cowon в Росії повідомив кореспонденту «Лента.Ру», що ця модель, швидше за все, з’явиться в продажу. Однак він не зміг назвати дату початку продажів і вартість медіаплеєру 3D Cowon.

Лента.ру

Рекомендую:

Огляд телевізора Samsung PS-50C6900.... Безкомпромісна реалістичність зображення Samsung PS-50C6900. Є тільки один спосіб насолодитися відео в тривимірному форматі за межами кінотеатру. Це ...
Full HD 3D відеокамера Panasonic Перша в світі Full HD 3D повністю інтегрована продакшн-відеокамера з твердотільною пам'яттю з'явиться на ринку восени 2010 року. Осака, Японія - Во...


Технології 3D / 3D-відеоролики / Cowon / Full HD / HDMI / Wi-Fi / Windows / Дисплей / Медіаплеєр / Новинка / Плеєр 3D / Пристрій /