30.11.2010 - orbk.net

Для BlackBerry розробили «співчуваючий» смартфон.


Для BlackBerry розробили "співчуваючий" смартфон.Американські дизайнери Кікі Танг і Деніел Юн представили концепт смартфона BlackBerry Empathy («Співпереживання»), що визначає настрій свого власника, пише дизайнерський блог Yanko Design. Концепт був створений в рамках конкурсу, проведеного виробником BlackBerryканадською компанією RIM.

Настрій людини буде визначатися за допомогою що йде в комплекті зі смартфоном біометричного кільця, яке необхідно буде носити власнику Empathy. Воно зчитує частоту серцебиття, кров’яний тиск, температуру тіла та інтенсивність шкірних виділень. На основі цієї інформації малюнок контакту в адресній книзі обрамлятиме двома кільцями певного кольору: внутрішнє буде показувати настрій людини під час попереднього вимірювання, а зовнішнє — як він себе відчуває на даний момент.

Переглянути історію зміни настрою своїх друзів, а також дізнатися, як людина прореагував на той або інший дзвінок або повідомлення, можна буде в спеціальному графіку. За задумом авторів, така система допоможе пристрою автоматично відображати на дисплеї контакти друзів, спілкування з якими краще підходить до його нинішнього емоційному стану.

Творці пристрою заявили, що хочуть привнести «справжній людський настрій у сферу соціальних мереж» і зробити реальне спілкування більш приємним та ефективним. Планується, що система буде інтегруватися з популярною соцмережею Facebook і MySpace.

Відзначається, що корпус смартфона буде асиметричним. На лицьовій панелі буде знаходиться сенсорний дисплей, а на задній — дисплей і QWERTY-клавіатура. На даний момент не відомо про плани RIM із запуску цієї моделі у виробництво.

Лента.ру

Рекомендую:

Ноутбуки Samsung — ще більша швидкодія і моб... Компанія Samsung Electronics представила в Україну нові серії ноутбуків: - 7 і 3. На українському ринку надходять у продаж п'ять моделей портативних П...
LG Electronics опанувала нову мобільну платформу A... СЕУЛ, 20 липня, 2011 – Компанія LG Electronics (LG) представила два нових смартфони Optimus – LG Optimus Pro (LG-C660) та LG Optimus Net (LG-Р690), – ...


Інтернет / Гаджети BlackBerry / Cмартфон / Facebook / MySpace / QWERTY-клавіатура / RIM / Американські дизайнери / Дисплей / Концепт / Настрій людини / Повідомлення / Соціальна мережа /