Для BlackBerry розробили “співчуваючий” смартфон.

Для BlackBerry розробили "співчуваючий" смартфон.Американські дизайнери Кікі Танг і Деніел Юн представили концепт смартфона BlackBerry Empathy (“Співпереживання”), що визначає настрій свого власника, пише дизайнерський блог Yanko Design. Концепт був створений в рамках конкурсу, проведеного виробником BlackBerryканадською компанією RIM.

Настрій людини буде визначатися за допомогою що йде в комплекті зі смартфоном біометричного кільця, яке необхідно буде носити власнику Empathy. Воно зчитує частоту серцебиття, кров’яний тиск, температуру тіла та інтенсивність шкірних виділень. На основі цієї інформації малюнок контакту в адресній книзі обрамлятиме двома кільцями певного кольору: внутрішнє буде показувати настрій людини під час попереднього вимірювання, а зовнішнє – як він себе відчуває на даний момент.

Переглянути історію зміни настрою своїх друзів, а також дізнатися, як людина прореагував на той або інший дзвінок або повідомлення, можна буде в спеціальному графіку. За задумом авторів, така система допоможе пристрою автоматично відображати на дисплеї контакти друзів, спілкування з якими краще підходить до його нинішнього емоційному стану.

Творці пристрою заявили, що хочуть привнести “справжній людський настрій у сферу соціальних мереж” і зробити реальне спілкування більш приємним та ефективним. Планується, що система буде інтегруватися з популярною соцмережею Facebook і MySpace.

Відзначається, що корпус смартфона буде асиметричним. На лицьовій панелі буде знаходиться сенсорний дисплей, а на задній – дисплей і QWERTY-клавіатура. На даний момент не відомо про плани RIM із запуску цієї моделі у виробництво.

Лента.ру

Рекомендую:

Твоя «Территория G» на Facebook от Компания LG.... КИЕВ, 06 марта 2013 г. – Компания LG запустила кампанию в социальной сети Facebook – которая называется «Территория G» которая создана специально для ...
Facebook – Американці назвали найкраще місце... Facebook став найпопулярнішою американською компанією серед своїх співробітників. Про це свідчать результати опитування, проведеного порталом Glassdoo...