18.11.2010 - orbk.net

Google запустила віртуальний бутік

Поділитися:

Google запустив віртуальний магазинКорпорація Google поєднала високі технології з високою модою — сьогодні інтернет-гігант запустив віртуальний магазин, за допомогою якого користувачі можуть шукати предмети модного одягу по колекціях, складеним знаменитостями, стилістами, дизайнерами та фешн-блогерами. Бутік доступний за адресою boutiques.com. Зараз він працює в тестовому режимі.

«Бутік використовує візуальні технології, щоб допомогти кліентам знайти власний стиль, а дизайнерам — показати свою останню колекцію в Інтернеті», — говориться на сайті. Після авторизації на сайті Boutiques.com вивчає стиль і переваги користувача, і з часом надає більш кращі результати пошуку по одягу та рекомендації. Крім того, відвідувачі сайту можуть створити власну онлайнову примірювальну й шукати ті елементи одягу, які добре поєднуються один з одним.

Ця функцональность Boutiques.com стала доступною завдяки технології Like.com, за яку Google заплатила більше 100 мільйонів доларів минулого року. Наприклад, з її допомогою користувачі зможуть підібрати собі дизайнерський одяг,  що підходить їм за розміром і стилем, хоть і конкуренція висока в цій галузі більшість магазинів починає продавати так. Перед поглинанням Like.com встиг запустити ряд інтернет-магазинів модного одягу, в тому числі Covet.com і Couturious.com.

До теперішнього часу всі сервіси Boutiques.com доступні тільки для користувачів із США і тільки для жіночої моди, однак у інтернет-корпорації є плани з розширення сайту, повідомив засновник Like.com і менеджер по продуктах Google Манджал Шах.

«Вести.Ru» — www.vesti.ru/doc.html?id=407369

Рекомендую:

Подход к поиску лучшей мужской обуви онлайн.... Обувь обуви часто не пара, чтобы купить ... Это то, что вы чувствуете, когда посещаете обувной магазин в вашей местности или интернет-магазин обуви? Е...
Бренд сестер Олсен «The Olsens».... Бренд сестер Олсен "The Olsens" подписывает контракт с обувной маркой "Superga".Взгляд на прошлое в мире моды многолик, потому что мода на месте н...

Інтернет / Стиль Google / Віртуальний бутік / Дизайнерський одяг / Магазин / Модний / Одяг / Стиль /