24.11.2010 - orbk.net

Похмілля, що робити?

Поділитися:

Похмілля

похмілля, що робити? Блін башка болить вчора то добре посиділи — похмілля, що робити? Сьогодні вже згадалися старі провірені засоби проти похмільні, випробувані часом і реальністю.

Таблетки активованого вугілля. Продаються в будь-якій аптеці без рецепта. Абсорбують алкоголь і заважають його всмоктуванню. Приймати їх можна по 2-4 таблетки за 10-15 хвилин до першого стаканчика. Потім — по 2 таблетки через кожну годину.

Сп’яніння не буде взагалі, або воно буде незначним. Дуже допомагає каша — гречана, вівсяна, манна. Варто з’їсти за півгодини-годину до випивки тарілку — і всі навколо п’яненькі, а ви, як огірочок.

Можна використовувати і пшеничний відсів по столовій ложці на склянку кип’яченої води.

Відомим же методом проти похмільним є також такий — беремо по дві краплі нашатирного спирту на склянку кип’яченої води — користуватися не рекомендується.

В літpовій банці pазводиться така кількість меду, щоб вода стала солодше солодкого чаю (вода повинна бути холодною) Після повного розчинення меду необхідно залпом випити половину банки, а наступну половину-чеpез 15 хвилин. Ефект гарантовано. Пpи необхідності можна повтоpить пpоцедуpу чеpез годину.

Рекомендую:

Відео ефект доміно. Варіація на тему ефекту доміно.11 міл. переглядів у відео сервісі YouTube.
Приходить Дід МОРОЗ до психіатра і розказує: Анекд... Приходить Дід МОРОЗ до психіатра і каже: - Лікарю, допоможіть! Я в себе не вірю ...- Лікарю, я горілочку зможу пити? - Ні. - А спіртік? - Ні в...

Розваги / Суспільство Ефект / Засоби / Похмілля / Сп'яніння / Таблетки /