Приклад аналізу виховної роботи за минулий навчальний рік.


У минулому році, офіційно оголошеним «роком сім’ї» виховна робота в класі була спрямована на зміцнення сімейних зв’язків, а також особлива увага приділялася згуртуванню класного колективу, прищеплення доброзичливих, дружніх відносин між дітьми, розширенню їх кругозору, прищеплення інтересу до навчання.

Для цього проводилися тематичні класні години, велися пізнавальні бесіди, організовувалися цікаві екскурсії, заняття з етикету, психологічні тренінги.
Клас брав участь у всіх шкільних заходах. Батьки допомагали в організації та проведення класних заходів, планували і здійснювали поїздки та екскурсії, брали участь у підготовці та проведенні розважальних програм і свят.

Для учебы всегда важны инновационные технологии благодаря им человек легше воспринимает информацию и в следствии ему быстрей даётся учёба.

Найбільш вдалою в минулому році можна назвати роботу класу над соціальним проектом «Вибираємо здоровий спосіб життя», в якому взяло участь більше половини класу. Діти з цікавістю розповідали про свої родини, за допомогою батьків оформляли класний альбом про захоплення спортом.
Менш вдало складалася робота з «важкими» дітьми: були випадки прогулів уроків без поважної причини.

У новому навчальному році робота буде спрямована на прищеплення і зміцнення моральних та етичних норм поведінки. Також планується розширення кругозору учнів. Особливо важливим визнається прищеплювання патріотизму і любові до Батьківщини.

Матеріали для вчителя.

Похожі записи:

Вчені порекомендували людям не розмножуватися в космосі.... Діти, зачаті в космосі, з високою ймовірністю не зможуть залишити потомство. Основними ушкоджувальними факторами в космі...
Програма Один вдома (Блокування порно сайтів).... Програма Один вдома - надійний провідник у світ Інтернету для Вашої дитини Програма-фільтр захищає дитину в мережі Інте...
Як може вплинути телевізор на вашу дитину.... Наші діти... Квіти життя і цим все сказано. Однак погодьтеся, кожен з нас однозначно був у такій ситуації, коли так і хо...
SEO анализ сайтов. SEO анализ сайта сначала надо начать с информации о точной теме сайта. Тема сайт имеет первостепенное значение, так как ...
Теги до запису:, ,