Принцип роботи плазмового телевізора.

Принцип роботи плазмового телевізора.Уявіть, два прикладених один до одного скла, які собою являють екран телевізора. Між ними є деякий простір, заповнений спеціальним газом. Там же знаходиться сітка з електричних проводів. Проходячи через ці проводи, струм перетворює газ в плазму, і вона викликає світіння флуоресцентних елементів. Ось, і зображення створюється з сотень тисяч таких елементів, пофарбованих у різні кольори.


Переваги «плазми»: здоров’ю глядача практично нічого не загрожує, зображення не мерехтить (адже картинка з’являється не порядково, а відразу вся), підвищується яскравість і контрастність, кут огляду дорівнює приблизно 160 градусам. Екран займає мінімум місця завдяки товщині, що не перевищує 20 см ( як і з РК ). Недолік же плазмових екранів, це високе енергоспоживання.

Які ж цінни, то серед телевізорів з екранами великих розмірів дешевше плазмові, а серед відносно невеликих — рідкокристалічні телевізори так званні LCD. Якщо вам потрібен дійсно великий і яскравий екран, що забезпечує ідеальну якість зображення, ваш вибір тоді повинен бути плазмовий. Тому, що зробити велику РК-матрицю складно і як наслідок — не дешево. Плазмові ж панелі великих розмірів (42, 50 дюймів по діагоналі) коштують дешевше в розрахунку на одиницю площі.

Історії про сучасного телевізора.

Рекомендую:

Вартість і дата виходу планшетів Sharp Galapagos.... Компанія Sharp оголосила вартість і дату появи у продажу планшетів Sharp Galapagos. Два пристрої, оснащуватися 5,5 - і 10,8-дюймовими сенсорними диспл...
Типы промышленных газов и их использование.... Огромное количество отраслей и профессий применяют целый ряд промышленных газов для выполнения их повседневной деятельности. От больниц и сварщиков к ...