Соціальна мережа Diaspora “анти-Facebook”.

Соціальна мережа DiasporaСоціальна мережа Diasporaанти-Facebook” – користувачі можуть протестувати альфа-версію.

Соціальна мережа
Diaspora, що здобула популярність як “анти-Facebook”, розіслала запрошення всім, що залишили заявки на сайті. З 25 листопада 2010 користувачі можуть протестувати альфа-версію проекту, повідомляє The Next Web.
Автори TNW протестували новинку і оцінили її як досить якісний, але досить поверхневий продукт, не пропонує користувачеві якихось унікальних можливостей. Інтерфейс Diaspora являє собою щось середнє між Facebook і Twitter, проте принципова відмінність у тому, що повідомлення користувача публікуються не в загальній стрічці оновлень, а поділяються на “аспекти”. “Аспекти” – це тематичні співтовариства, в якості прикладів яких, в альфа-версії присутні “Сім’я”, “Робота” і “Друзі”. При бажанні свої оновлення і коментарі можна відправляти відразу в декілька “аспектів”.

Крім тематичного поділу Diaspora робить наголос на безпеку особистої інформації користувача – ця область є найбільш проблемною для Facebook після серії скандалів з витоком особистих даних у поза межі мережі. Творці підкреслюють, що Diaspora є розподіленою мережею, де всі дані зберігаються не на серверах компанії, а на комп’ютерах користувачів. Передаються вони розрізненими пакетами в зашифрованому вигляді, так що ніхто не може отримати доступ до повного набору даних конкретного користувача крім самого користувача.

TNW відзначає, що незважаючи на імідж “анти-Facebook” тестова версія Diaspora вже інтегрована з Facebook і Twitter, куди користувач може автоматично ретранслювати свої повідомлення. Крім того, ділитися оновленнями у Diaspora можна через RSS.

Проект Diaspora був створений навесні 2010 року групою студентів Нью-йоркського університету. Гроші під проект вони зібрали через мікроплатежі користувачів, які в сумі склали 200 тисяч доларів.

Лента.ру

Рекомендую:

Пуск Windows 8. Нова версія операційної системи Windows 8 від компанія Microsoft була представлена в штаті Каліфорнія на конференції D9, про це розповідається на офіц...
Для BlackBerry розробили “співчуваючий”... Американські дизайнери Кікі Танг і Деніел Юн представили концепт смартфона BlackBerry Empathy ("Співпереживання"), що визначає настрій свого власника,...