28.11.2010 - orbk.net

Вибір дитячого автокрісла!


Ви володар автомобіля і щасливий молодий батько, вибір дитячого автокрісла для вас надзвичайно актуально. Порівняно недавно діти на задніх сидіннях машини і в поїздах відчували масу неприємних відчуттів, їх заколисувало, кидало з боку в бік, в кращому випадку малюк засипав. Якщо сон для дитини в поїздці природне заняття, то від інших неприємних моментів краще позбутися.

Безпека — в сучасних машинах система безпеки (подушки, ремені та крісла) розраховані на дорослих, дитина без автокрісла як і  раніше підлягає величезному ризику навіть при невеликому зіткненні.
При розробці дитячих крісел виробники враховували особливості психології, анатомії. Форма автокрісла для дитини повинна відповідати контурам дитячого тіла і ортопедичним вимогам і не повинно створювати навантаження при тривалій подорожі на незміцнілий дитячий хребет. Каркас автокрісла для дитини захищає дитину при зіткненні, бічний захист оберігає від бічних ударів при різкому повороті. Ремінь безпеки з міцним замком і з плечовими накладками комфортно і безболісно фіксує малюка в кріслі. Обшивка автокрісла повинна обов’язково бути зроблена з протимікробного матеріалу, чохол автокрісла повинен бути знімним і легко пратися. Так само існує моделі авто крісел для дітей з розсувним механізмом, таке крісло росте разом з малюком.
Крісло для дитини закріплюється до сидіння машини спеціальними ременями, які можна купити окремо. У надійно закріпленому кріслі, малюка менше буде заколисувати, він зможе спокійно виспатися, а перед сном побачить багато цікавого за вікном машини. Таке придбання окупиться комфортом, безпекою для дитини, безтурботною і спокійною подорожжю для дорослих.

Переклад з російської: Выбор детского автокресла, актуально!

Рекомендую:

Lexus IS350 F-Sport — новый спортивный седан... Первый Lexus IS был запущен в производство еще в 2006 году, это был просто компактный роскошный седан, некие журналистам сравнивали его с BMW 335i но ...
Екзотичний концепт-седан Nissan Ellure.... Екзотичний концепт  Nissan Ellure був представлений у Лос-Анджелесі, який не є попередником якоїсь модель все ж це тільки концепт, майбутньої лінійки ...


Авто Автокрісла / автомобіль / Безпека / Вибір / Дитина / Дитячі автокрісла / Дорога / Малюк / Форма /