30.11.2010 - orbk.net

Вміст карт пам’яті збільшать до двох терабайт.

Поділитися:

Асоціація CompactFlash AssociationКомпанії SanDisk, Nikon і Sony запропонували новий стандарт карт пам’яті, повідомляється в офіційному прес-релізі. Специфікації стандарту запропоновані на затвердження організації CompactFlash Association.

Передбачається, що максимальна швидкість передачі даних у нових карт пам’яті складе 500 мегабайт за секунду. При цьому їх обсяг зможе перевищити два терабайти (2048 гігабайт). Нинішня редакція стандарту CompactFlash 6.0 забезпечує максимальну швидкість передачі в 167 мегабайт за секунду.

Новий стандарт буде заснований на шині PCI Express. Саме завдяки переходу на новий тип шини розробники і планують забезпечити більш високу швидкість передачі даних. На даний момент стандарт CompactFlash використовує більш повільний інтерфейс PATA для підключення до комп’ютера.

За допомогою нових карт пам’яті власники цифрових фотоапаратів зможуть робити більшу кількість знімків у форматі RAW за меншу кількість часу. Також нові карти пам’яті зможуть використовуватися у відеокамерах для збільшення тривалості записів стандарту високої чіткості.

Асоціація CompactFlash Association вже сформувала робочу групу для обговорення стандарту. У той же час поки невідомо, коли нові карти пам’яті можуть з’явитися на ринку.

Лента.ру

Рекомендую:

Ан-32 на службі ВПС Індії. На днях завод імені Антонова передав ВПС Індії перші п'ять модернізованих військово-транспортних літаків Ан-32, крім цього індійські військово-повітря...
У Росії представили нетбуки на відкритій платформі... У Росії були офіційно представлені нетбуки на платформі MeeGo, повідомляється в прес-релізі компанії Intel, що надійшов у редакцію "Лента.Ру". Ця опер...

Технології 2048 / CompactFlash / Nikon / PATA / PCI Express / RAW / SanDisk / Sony / Карти пам'яті / Комп'ютер / Специфікації / Стандарт / Терабайт / Швидкість /