11.11.2010 - orbk.net

Характеристика рідкокристалічних (РК) — екранів.


РК-екраниЩо стосується рідкокристалічних (РК)-екранів, то мова йде про дві панелі, між якими знаходиться шар так званих рідких кристалів. У залежності від напруги електричного поля, в якому знаходиться той чи інший піксель (крапка на екрані — складовий елемент зображення, рідкі кристали пропускають певну частину світлового потоку. Одна напруга — точка світиться білим, інша — червоним, третя — жовтим і тд.
Рідкокристалічні екрани мають куди більш правильну геометрією зображення завдяки ідеально плоскій поверхні. Причому ця поверхня природна, на відміну від ЕЛТ-екранів, де ефект плоскої поверхні зображення виникає завдяки застосуванню різних технічних хитрощів. Зображення на РК-телевізорах більш чітке. Разом з тим, як правило, у РК-моніторів менший кут огляду, та й контрастність зазвичай нижче.

Коротко резюмуючи: РК-екрани забезпечують більш якісне зображення і менш шкідливі для вашого здоров’я в порівнянні з електронно-променевими трубками (не помітне мерехтіння екрану, відсутнє шкідливе випромінювання). Кут огляду звичайно гірше, найзручніше місце перегляду це посередині екрану.

Історії про сучасного телевізора.

Рекомендую:

Full HD 3D відеокамера Panasonic Перша в світі Full HD 3D повністю інтегрована продакшн-відеокамера з твердотільною пам'яттю з'явиться на ринку восени 2010 року. Осака, Японія - Во...
Рідкокристалічні основи вашого телевізора чи моніт... Про методику вимірювання кутів огляду екрану, якою користуються виробники. Максимальним вважається відхилення, при якому контрастність чорно-білого з...


Технології Дві панелі / ЕЛТ-екран / Здоров'я / Кристали / Напруга / Пікселі / РК-екран / РК-монітор / Тетевізор /