Ё-мобіль по російськи.

ё-мобіль

Під цим, на перший погляд, непоказним ім’ям у 2012 році розпочнеться серійне виробництво міської компакта. Трохи пізніше до виробництва повинні довести і спортивний трехдверний кросовер.

Генеральний директор компанії Андрій Бірюков на презентації нової назви бренду для «Прохоровського автомобіля» сказав, що їх передова компанія працює нестандартно і не дотримується усталених шаблонів. У компанії будуть тільки раді, якщо в народі приживеться назву «ё-мобіль». А взагалі, неважливо, як будуть схиляти цю назву, головне — щоб вона несла емоції.
Керівник експертної ради проекту Станіслав Наумов в свою чергу додав патріотизму в ідеологію назви. «Компанія прагне до того, щоб російська буква« ё »стала впізнаваним у світі знаком і з’явилася на клавіатурах не тільки з російською розкладкою», — сказав він.
Офіційна ідеологія створення бренду «ё» також грунтується на патріотичних почуттях: «Потрібна нова філософія у формуванні ставлення до російськомовних брендів. Необхідний зухвалий, новаторський бренд, який буде диктувати всьому світу російську культуру і традиції ».
ё — графічний символ російського алфавіту. Однозначно свідчить про країну приналежності — Росії;
ё — завжди є ударною. Виняткова роль в емоційно-смислових виразах;
ё = your (твій, ваш);
ё — єдина літера російської мови, якій присвячено окремий словник і створені пам’ятники.

Бренд «ё» виріс зі спільного проекту пітерського виробника вантажівок «Яровит» і Прохорівським Онексіма під назвою «Міський автомобіль». До активної стадії реалізації проекту компанії приступили лише цієї весни.
Проект подається творцями як «вихід з глухого кута для автомобілебудування. Альтернатива класичним автомобілям, а також електромобілю. У цілому концепція нового автомобіля являє собою відмову від будь-якого роду неефективних рішень ».
В основі проекту лежать російські розробки оригінальної конструкції та компонування. За російською буквою «ё», так схожої на закордонні позначення будь-яких «чистих» електричних технологій, ховається гібридний автомобіль. Основа майбутнього автомобіля — специфічні накопичувачі енергії (суперконденсатори), які дозволяють рекуперировати енергію гальмування, енергію двигуна при роботі на холостому ходу і використовувати її потім при розгоні та рух автомобіля. Як наслідок — повинно вийти зменшення витрати палива, збільшення ККД, зменшення шкідливих викидів. Передбачається, що ДВС автомобілів «ё» буде працювати на природному газі. Величезні світові запаси, простота транспортування, безпеку в експлуатації роблять його в перспективі «вбивцею бензину». Наявність на борту автомобіля міні-електростанції дозволить у разі необхідності підключити зовнішній споживач енергії, наприклад, за заявою представників компанії, будинок або дачу, хоча більше віриться в міні-пилосос і ліхтарик. Залишається почекати, коли реальні автомобілі підтвердять заявлені можливості.

ё-мобіль спортМодульна конструкція трансмісії. Компоненти і технології приводу можуть бути використані для встановлення будь-якого кузова. Над дизайном працювали російські й білоруські дизайнери. Тривимірні моделі міського компакт-вена і кросовера були показані місяць тому. Очікується, що перші дослідні зразки будуть готові вже в грудні цього року. Остаточні моделі автомобілів, які підуть у виробництво, покажуть в середині 2011 року, а серійне виробництво міської компакта почнеться в 2012 році.
Ринкову вартість міського автомобіля обіцяють утримати в рамках 450 тис. рублів, запас ходу складе 400 км, максимальна швидкість примусово обмежена 130 км / год, а витрати на експлуатацію еквівалентні звичайному авто з витратою палива 3-4 л/100 км.
Проблеми у проекту теж є. По-перше, постає питання до пасивної безпеки автомобіля. Було заявлено, що безпека прораховується математично на рівні конструювання, при цьому проходити будь-які креш-тести за методикою EuroNCAP творці автомобілів не мають наміру. Для того щоб продавати автомобілі в Росії, цього не потрібно. Крім того, з офіційного опису технологій для моделей «ё» випливає, що «в конструкції автомобіля застосовані революційні рішення. Як не парадоксально, але багато з них були відомі давно, але були блоковані на догоду приватним інтересам корпорацій ». Тому застосовані нові унікальні агрегати, які «мають дивно малу вагу і розмір, життєвий цикл агрегатів досягає мільйонів кілометрів пробігу. Для споживачів це перетворюється на колосальну економію фінансових коштів ».
До назви «ё» ми погано-бідно звикнемо згодом — у ньому немає нічого поганого. Головне, щоб автомобілі виявилися дійсно гідним продуктом хоча б на вітчизняному авторинку.

Electro-mobiles.ru

Рекомендую:

Возрождение Aston Martin Vanquish 2014. Ура! После пятилетнего отсутствия Aston Martin Vanquish был возрожден. Однако его вид как модели 2014, означает конец для DBS,тут свежее новое купе за...
SKODA выпустила свой 4000000-й автомобиль Skoda Oc... 26 августа 2013 - ŠKODA выпустила свой 4000000-й автомобиль Skoda Octavia . Юбилейный автомобиль - в третьем поколении Octavia в ' Race- Blue " сошел ...