А ось ця бійка – що це?

Мустафа НайемЯ чогось ось зовсім не зрозумів: а до чого була потрібна ця бійка? Я не до того, що бійок бути не повинно – це і так зрозуміло. Але говорити про це вже набридло.

Я до того, що – ось буквально – “Навіщо?”. Яка ставилася мета?

Просто по-людськи цікаво подивитися в очі “регіоналам”, які ломилися на президію і задати банальне питання: “Навіщо?”. Ну, ось яка практична мета цієї маячні? Звільнити раду? Для чого? На ніч?! До ранку б “окупанти” знову повернулися. І що?

Серед цих “регіоналів” були й багато, кого я щиро вважав недурними людьми. А на відео вони нагадують збуджених солдатів німецької армії які увірвалися в хазяйську хату. Ні, я не заперечую, що і в хаті-то теж сиділи не ягнята. Але знову – “Навіщо?!”.
Мені в голову приходять дві думки.

Перша. Це все від непотрібності.

Ті, хто стояли в президії все частіше і частіше переконуються у марності свого існування. У країні, в житті, в бізнесі, в політиці – скрізь. Причому з обох сторін. Депутат став ніким. Він нічого не може і нічого не вирішує. Опозиція не має ніякого впливу на ситуацію в силу їх положення. А депутати владу само добровільно здали свою волю Михайлу Чечетову.

І друга. Це все від пияцтва. Але тільки не алкогольного, а від пияцтва владою. Тупе і тварине сп’яніння.

Але ось, що важливо і чого ці – вибачте за грубість – “самці-регіонали” не зрозуміли: ні Янукович, ні Азаров, ні Колесников, ні Клюєв ніколи б на таке не пішли. Не тому, що вони краще або гірше. Просто вони вважають, це нижче своєї гідності. Для цього є ось таке ось бидло депутатське. І воно саме знає, що робити і як виправдовуватися в камеру.

От тільки й ті, що нагорі не розуміють: бидло – це їхнє обличчя – Януковича, Колеснікова, Клюєва і Азарова. І їхнє мовчання говорить про те, що в цілому, їм подобається картинка в дзеркалі. Вона цілком в гармонії з їх внутрішнім світом і міророзумінням.

Блог Мустафи Найема – Українська Правда

Переклад: www.www.orbk.net

Рекомендую:

Реєстрація шлюбу за добу. Багато хто мріє укласти шлюбний союз з іноземцем, адже це надає дуже багато переваг якими користується така особа. Це право переїхати постійно жити в ...
Янукович наклав вето на новий податковий кодекс.... Президент України Віктор Янукович запропонував уряду доопрацювати ряд розділів нового податкового кодексу. Проти цього документа на Україні вже третій...