Ассанж залишиться в ув’язненні ще на дві доби.

Засновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж залишиться під вартою як мінімум на 48 годин. Залишити Ассанжа в ув’язненні ухвалив британський суд після того, як влада Швеції подали апеляцію на рішення про звільнення австралійця під заставу, повідомляє Reuters. Згідно з новим рішенням суду, Ассанж пробуде під арештом до закінчення розгляду протесту шведської сторони.
Слухання у справі Ассанжа проходили в магістратському суді Вестмінстера 14 грудня. Ассанж був заарештований у Великобританії 7 грудня по запиту Швеції, де його підозрюють у скоєнні сексуального насильства над двома жінками. У ході засідання суду було прийнято рішення випустити засновника WikiLeaks під заставу в 150 тисяч фунтів стерлінгів. Поручителем Ассанжа виступила його подруга Сара Сондерс (Sarah Saunders).

У разі, якщо апеляція шведської сторони не буде задоволена, Ассанж зможе вийти на свободу; наступне засідання суду у справі засновника WikiLeaks призначено на 11 січня 2011 року. Згідно з умовами звільнення, Ассанжа зобов’язують здати паспорт, дотримуватися комендантської години, а також носити датчик, що відслідковує його місце розташування.

Багато спостерігачів пов’язують кримінальне переслідування Ассанжа з його ресурсом, зокрема – з публікацією на сайті WikiLeaks секретного листування американських дипломатів.

Лента.ру

Рекомендую:

WikiLeaks: чому Ассанж образився на New York Times... Журналістське цунамі. Головний редактор New York Times Білл Келлер назвав появу WikiLeaks в суспільстві і пресі «журналістським цунамі». У своєму в...
WikiLeaks використовує слабкі місця в технології і... В однієї з найбільших інформаційних витоків в історії США є свій саундтрек. Це хіт співачки Lady Gaga «Телефон». Аналітик американської військової роз...