14.12.2010 - orbk.net

Ассанж залишиться в ув’язненні ще на дві доби.

Поділитися:

Засновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж залишиться під вартою як мінімум на 48 годин. Залишити Ассанжа в ув’язненні ухвалив британський суд після того, як влада Швеції подали апеляцію на рішення про звільнення австралійця під заставу, повідомляє Reuters. Згідно з новим рішенням суду, Ассанж пробуде під арештом до закінчення розгляду протесту шведської сторони.
Слухання у справі Ассанжа проходили в магістратському суді Вестмінстера 14 грудня. Ассанж був заарештований у Великобританії 7 грудня по запиту Швеції, де його підозрюють у скоєнні сексуального насильства над двома жінками. У ході засідання суду було прийнято рішення випустити засновника WikiLeaks під заставу в 150 тисяч фунтів стерлінгів. Поручителем Ассанжа виступила його подруга Сара Сондерс (Sarah Saunders).

У разі, якщо апеляція шведської сторони не буде задоволена, Ассанж зможе вийти на свободу; наступне засідання суду у справі засновника WikiLeaks призначено на 11 січня 2011 року. Згідно з умовами звільнення, Ассанжа зобов’язують здати паспорт, дотримуватися комендантської години, а також носити датчик, що відслідковує його місце розташування.

Багато спостерігачів пов’язують кримінальне переслідування Ассанжа з його ресурсом, зокрема — з публікацією на сайті WikiLeaks секретного листування американських дипломатів.

Лента.ру

Рекомендую:

У США помер перший в історії громадянин світу Гарр... Голова земної кулі.Перший в історії людства самопроголошений громадянин світу Гаррі Девіс помер в США 24 липня 2013, не доживши трьох днів до свог...
WikiLeaks: 12 фактів про Росію У матеріалах, опублікованих сайтом WikiLeaks, міститься значна кількість згадок про Росію. Російська служба «Голосу Америки» узагальнила інформацію ...

Інтернет / Факти WikiLeaks / Джуліан Ассанж / Секретні документи / Суд /