Ассанжа визнали рок-зіркою року в Італії.

 Обложка итальянского Rolling Stone. Изображение с сайта журналаРедакція італійської версії журналу Rolling Stone назвала засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа рок-зіркою року, винісши його на обкладинку грудневого номеру. Про це повідомляється на сайті видання.

На думку редакції італійського Rolling Stone, Ассанж більш ніж будь-хто інший в 2010 році уособлював собою поняття “рок-н-рол”. В анонсі до номера зазначається “вражаюче” схожість між засновником WikiLeaks і персонажем Девіда Боуї з фільму 1976 року “The Man Who Fell On Earth” (“Людина, що впала на Землю”). На обкладинці журналу Ассанж називається “людиною, який випав на Землю з всесвітньої мережі”. Йому також присвячений великий матеріал під назвою “Ковбой з гіперпростору”.
Італійська редакція Rolling Stone другий рік поспіль називає рок-зіркою року персонажа, що не має відношення до музики. У 2009 році такої честі удостоївся прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі. Його поява на обкладинці стало результатом численних секс-скандалів, через які Берлусконі в 2009-му ледь не був відправлений у відставку. Головний редактор італійського RS Карло Антонеллі заявив, що в особистому житті Берлусконі переплюнув багатьох рок-зірок, в тому числі учасників групи The Rolling Stones Брайана Джонса і Кіта Річардса.

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж
в кінці 2010 року опинився у в’язниці за звинуваченням у злочинах сексуального характеру. Засновник WikiLeaks був оголошений в міжнародний розшук за запитом Швеції, де якийсь час жив і заарештований у Лондоні. Незважаючи на те, що формально арешт ніяк не пов’язаний з діяльністю WikiLeaks, Ассанж вважає, що таким чином владні структури США намагаються уникнути нових викриттів.

Лента.ру

Рекомендую:

Джуліан Ассанж розповів про свій діловий заповіт.... Архів документів американських дипломатичних місій, опублікованих і підготовлених до публікації на сайті WikiLeaks, зберігається у ста тисяч людей у р...
Time обрав людиною року засновника Facebook.... Засновник найбільшої в світі соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг визнаний "Людиною року-2010" за версією журналу Time. Про це повідомляється в о...