04.12.2010 - orbk.net

Ательє Pininfarina показало гоночну версію відродженої Lancia Stratos

Поділитися:

Lancia Stratos

Компанія Pininfarina підготувала масштабну модель гоночної модифікації відродженого суперкара Lancia Stratos, створеного ательє в єдиному екземплярі на замовлення німецького бізнесмена Міхаеля Стошек. Цю «модельку» йому подарували в рамках заходу для преси, яка була присвячена новому «Стратос«. Про це повідомляє видання Inside Line.

Гоночна версія відродженого Lancia Stratos була розроблена дизайнером Крісом Храбалеком. Він найняв італійську компанію Danisi Engineering, яка брала участь у недавно закритій програмі підготовки машини класу GT2 для концерну Fiat, для проведення дослідження того, наскільки реальний випуск аналогічного справжнього автомобіля. За словами Храбалека, Стошек «дійсно зацікавив» гоночний «Стратос». Проте після обговорення деталей проекту, німецький бізнесмен прийняв рішення, що для випуску гоночного Stratos йому необхідні партнери або спонсори.

Якщо реалізація проекту з випуску гоночного Lancia Stratos дійсно буде розпочато, то автомобіль отримає платформу суперкара Ferrari F430 Scuderia, занижену підвіску, додаткову систему охолодження, вдосконалену аеродинаміку та пневматичні домкрати. Крім того, якщо гоночний «Стратос» буде побудований, то машина візьме участь в 24-годинних перегонах на Нюрбургринзі в 2012 році. Крім того, Pininfarina, як очікується, доведеться випустити обмежену партію з 25 «цивільних» Lancia Stratos.

Зараз масштабну модель гоночного «Стратос», що випускається фірмою Аmalgam, можна купити за 4700 доларів США.

auto.lenta.ru

Рекомендую:

Женевський автосалон 2011. 3-го березня стартував Женевський автосалон 2011. Найпопулярніше автомобільне шоу в світі. Саме в 2011 році на Geneva International Motor Show предста...
Nissan GT-R Track Pack — компактный и злее G... Nissan GT-R Track Pack, последняя версия японского суперкара для тех, кто считает, что нынешнего GT-R не достаточно. Nissan говорит, что Track Pack яв...

Авто Lancia / Pininfarina / автомобіль / Ательє / Бизнесмен / Гоночна / Стратос / Суперкар /