17.12.2010 - orbk.net

БЮТ: В УКРАЇНІ «ВБИТІ ЗАЛИШКИ ДЕМОКРАТІЇ»

Поділитися:

Фракція «БЮТ-Батьківщина» заявляє, що в Україні «вбиті залишки демократії».

Відповідну заяву зачитав у сесійній залі на початку засідання в п’ятницю лідер фракції Іван Кириленко.

«Вчора в цьому залі брутально, жорстоко, з небувалим цинізмом вбиті залишки української демократії. Сьогодні її попрано», — заявив він.

«Хто б що не говорив, які б аргументи не демонстрував, але такого нелюдського обличчя ненависті, нестримної злоби, жаги не просто калічити, а вбивати у цій священній будівлі ще не було», — наголосив Кириленко.

Він нагадав, що нинішня більшість, перебуваючи в парламентській опозиції свого часу, «місяцями» блокувала роботу парламенту. «Хтось за це вас притягав (до відповідальності), арештовував, бив, калічив чи вбивав?», — запитав Кириленко.

«А на хвилинку уявіть, що ми з вашим лідером тоді вчинили б так, як вчинили сьогодні з нашим? Яка була б ваша реакція?», — запропонував лідер фракції «БЮТ-Батьківщина».

«Вчора ви чітко й однозначно продемонстрували: для боротьби з інакомисленням у вас лишився один-єдиний аргумент і шлях: знищувати, зачищати, стирати з лиця землі своїх колег і опонентів», — заявив Кириленко.

За його словами, «у стінах парламенту більше не залишилося місця для діалогу, порозуміння і конструктивної співпраці».

«Парламентаризм знищений. Бо черговий етап політичних репресій проти опозиції, її лідера надзвичайно швидко вилився у відверте зведення рахунків з опозицією із застосуванням грубої, брутальної сили», — переконані у БЮТ.

«Вам виявилося замало моральних тортур, яких ви заподіяли Юлії Тимошенко. Зараз її чоловік на тяжкій операції – почалася операція, невідомо, житиме чи ні. Тому ви перейшли до брутального, жорстокого й демонстративного побиття депутатів – своїх колег-опозиціонерів», — заявив Кириленко.

«Чи дійсно ви відчуваєте моральне задоволення з того, що 70-річний народний депутат Юрій Гнаткевич сьогодні перебуває у вкрай важкому стані? Тяжку операцію переніс Михайло Волинець, 5-ро покалічених депутатів госпіталізовано – наших колег», — зазначив він.

«Вчорашніми діями ви продемонстрували своє повне безсилля іншими засобами працювати. Вам не вдається легко й запросто прийняти страшний бюджет, жахливу пенсійну, житлову і трудову реформи – тому ви й хочете, щоб в Україні більше не діяли закони й Конституція», — заявив Кириленко.

Кириленко додав: «Ми пропонуємо конкретні реальні кроки соціального захисту усіх людей, ви ж намагаєтесь посіяти в суспільстві страх і насильство. Не вдасться».

«Наша політична сила не припинить боротьбу по захисту економічних, соціальних, політичних прав людей та демократії. Вам не вдалося залякати і зламати Юлію Тимошенко. Вам не вдасться злякати і зламати депутатів фракції БЮТ-Батьківщина», — запевнив він.

Українська Правда

Рекомендую:

Є пісня у Альоші для Євробачення.... На "Євробаченні" в Осло Україну представлятиме співачка Альоша з композицією "Sweet People", повідомляється на офіційному сайті пісенного конкурсу. Оф...
Янукович наклав вето на новий податковий кодекс.... Президент України Віктор Янукович запропонував уряду доопрацювати ряд розділів нового податкового кодексу. Проти цього документа на Україні вже третій...

Факти Батьківщина / БЮТ / Верховна Рада / Демократія / Україна /