04.12.2010 - orbk.net

Джуліан Ассанж розповів про свій діловий заповіт.


Архів документів американських дипломатичних місій, опублікованих і підготовлених до публікації на сайті WikiLeaks, зберігається у ста тисяч людей у різних країнах у зашифрованому вигляді. Про це засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж розповів, відповідаючи на запитання читачів інтернет-версії газети The Guardian.

За словами австралійського програміста, якщо з тими, хто підтримував сайт, що щось відбудеться, ключові матеріали будуть опубліковані автоматично. Крім того, весь архів вже переданий безлічі новинних видань.

Джуліан Ассанж
також розповів, що увагу, яку привернув проект WikiLeaks, не стала для нього несподіванкою. Творець сайту розраховував, що витоки інформації опиняться в центрі уваги через два роки після запуску сайту, а не через чотири, як це виявилося на ділі.

Крім цього, Ассанж зізнався, що сумує за Австралією, але його повернення туди стало неможливим. За словами програміста, уряд Австралії допомагає американським властям у переслідуваннях творців сайту.

У Швеції Джуліану Ассанжу пред’явлені звинувачення у згвалтуваннях і домаганнях. 3 грудня стало відомо про видачу владою цієї країни чергового ордери на арешт Ассанжа. Він пов’язує кримінальне переслідування зі своєю діяльністю в рамках проекту WikiLeaks.

Лента.ру

Рекомендую:

WikiLeaks розповів про план НАТО із захисту країн ... НАТО на початку 2010 року розробив план по захисту Естонії, Латвії та Литви від агресії з боку Росії. Про існування секретного плану йдеться в докумен...
Джуліан Ассанж відпущений під заставу.... У четвер 16 грудня суд в Лондоні ухвалив випустити під заставу засновника сайту WikiLeaks Джуліана Ассанжа. Британський верховний суд відхилив апел...


Інтернет WikiLeaks / Архів документів / Веб-сайт / Джуліан Ассанж / Кримінальне переслідування / Публікації / у зашифрованому вигляді /