11.12.2010 - orbk.net

Гібрид телефону і PlayStation вийде в березні 2011 року.


Новий ігровий смартфон PlayStation PhoneКомпанія Sony Ericsson випустить ігровий смартфон PlayStation Phone в продаж у березні 2011 року. Про це пише інтернет-видання ITProPortal з посиланням на анонімне джерело в компанії. З інших джерел підтвердження даної інформації не надходило.

Новинка Sony Ericsson
, відома під кодовою назвою Zeus Z1, являє собою гібрид смартфона Sony Ericsson на базі ОС Android і портативної ігрової консолі PSP Go. Очікується, що офіційна презентація PlayStation Phone пройде в лютому 2011 року на виставці цифрових технологій Mobile World Congress в Барселоні.

Телефон буде оформлений у вигляді слайдера: під верхнім сенсорною панеллю буде ховатися не QWERTY-клавіатура, а хрестовина і кнопки PlayStation Portable. На задній панелі смартфона також будуть присутні кнопки- «шифт», характерні для всіх ігрових пристроїв Sony.

Як повідомлялося раніше, пристрій, швидше за все, буде мати 3,7-дюймовий екран, ARM-процесор з тактовою частотою 1 ГГц і 512 мегабайт оперативної пам’яті, а також 5-мегапіксельну камеру. Завантажувати цифрові версії PSP-ігор можна буде через спеціальний додаток «PlayStation».

Чутки про те, що Sony Ericsson готує гібрид портативної консолі PSP і телефону Ericsson, з’явилися навесні 2008 року. Про подальшу долю розробки майже нічого не було відомо до тих пір, поки в жовтні в інтернеті не почали з’являтися численні фотографії та відеоролики, на яких нібито був зображений новий ігровий смартфон. Офіційно Sony Ericsson поки не підтверджувала факт розробки смартфона.

Лента.ру

Рекомендую:

iPhone 4S впевнено втрачає свої очки в Південній К... iPhone 4S впевнено втрачає свої очки. Як і на презентації, смартфон не вражає нових користувачів. Так, один з клієнтів Apple в Південній Кореї заявив,...
Російський iPhone то китайський партизан.... Компанія МТС скоро начне продавати новий смартфон якого нарекли російським вбивцем iPhone, хоча нічого вбивчого в ньому не присутньо, просто дешевий к...


Гаджети PlayStation Phone / PSP / Sony Ericsson / Ігровий смартфон / Гібрид / Гібрид смартфона / Новинка / Смартфон / Телефон /