Google визначив російську десятку найпопулярніших запитів за рік.

Пошуковик Google визначив російську десятку найпопулярніших запитів за рік, повідомляється в офіційному блозі компанії. У число популярних запитів російських користувачів пошуковика потрапили “однокласники”, “в контакті” і “wikipedia”.

При цьому найбільш популярними запитами стали “завантажити” та “фото”, а найшвидше – “президент.рф” і “chatroulette”. Людиною року на думку Google стала Ганна Самохіна. За кількістю запитів померла в лютому 2010 року актриса випередила Сергія Собяніна, Петра Налича та Олександра Маккуїна.

Подією року на думку користувачів пошуковика стала Олімпіада 2010 року в Ванкувері. За нею в списку найбільш популярних запитів розташувалися відставка Юрія Лужкова і “міст у Волгограді”.

Також Google зазначив, що до числа найбільш популярних увійшли запити “Коли закінчиться спека?”, “Де знаходиться казантип?” і “Як народити?”.

Список Google Zeitgeist публікується на щорічній основі. З повним переліком всіх популярних запитів можна ознайомитися тут (http://www.google.com/intl/en/press/zeitgeist2010/regions/ru.html).

Лента.ру

Рекомендую:

Новий Sony Cyber-shot DSC-TX5 – маленький, т... Коли ми вперше почули про Sony Cyber-shot DSC-TX5, єдиною його рисою, на яку звертали нашу увагу, була водонепроникність. Тим приємніше нам сьогодні...
Мільярди доларів закопані на місяці.... Місячні мільярди доларів На сьогодні у світі ведеться одночасно кілька незалежних наукових змагань, в рамках яких створюються місячні апарати для в...