11.12.2010 - orbk.net

iPad 2 – дата випуску планшета від Apple.


Логотип AppleЖурналісти дізналися дату випуску нової моделі iPad.
Оновлена версія планшета iPad від компанії Apple, відома як iPad 2, з’явиться в магазинах не пізніше кінця лютого 2011 року. Про це повідомляє інтернет-видання DigiTimes з посиланням на джерело в тайванській компанії Foxconn, на виробничих потужностях якої здійснюється збірка продукції Apple.

За непідтвердженими офіційно даними, Apple зробила замовлення на поставку від 400 до 600 тисяч пристроїв до початку продажів iPad 2. Технічні характеристики нового планшета поки не називаються. Очікується, що офіційна презентація пристрою відбудеться в січні 2011 року.

На початку грудня 2010 року Apple отримала патент на новий тип планшетів, який представляє собою слайдер з сенсорним екраном і QWERTY-клавіатурою. Чи буде iPad 2 виконаний у цьому форм-факторі, не відомо.

Планшет iPad був представлений в січні 2010 року, продажі пристрою почалися через три місяці. Ціна планшета iPad, в залежності від комплектації (наявності модуля 3G і обсягу пам’яті) становить у США від 499 до 829 доларів; у Росії найдешевша модель iPad коштує близько 20 тисяч рублів. Всього в світі за 2010 рік було реалізовано понад 7500 тисяч iPad.

Лента.ру

Рекомендую:

Планшет LG G-Slate снимает 3D-видео... Южнокорейская компания LG Electronics снова удивила народ, она анонсировала свой новый планшет LG G-Slate сможет снимать 3D-видео, после чего и м...
Apple MacBook Pro на зміну PowerBook. Apple радикально відновила модельний ряд своїх ноутбуків, випустивши на ринок потужні 15 - і 17-дюймові MacBook Pro на зміну своїм попередникам - моде...


Гаджети / Факти 2010 / 2011 / Apple / iPad / iPad 2 / QWERTY / Комп / Новинка / патент / Планшет /