Мадонна зайнялася пошуком співавторів через Facebook.

Мадонна зайнялася пошуком співавторів через Facebook.Мадонна розмістила на своїй сторінці в мережі Facebook повідомлення про те, що вона розшукує співавторів для роботи над новим матеріалом.
“Заявляю офіційно: мені пора рухатися. Мені треба записувати нову музику! Таку, під яку я змогла би танцювати. Тому я шукаю найбожевільніших, крутих і безбашенних людей для спільної роботи “, – написала виконавиця на своїй сторінці в Facebook. На момент написання замітки пост Мадонни зібрав близько чотирьох тисяч коментарів.

Свій останній на сьогоднішній день студійний альбом Мадонна випустила в квітні 2008 року. Платівка називалася “Hard Candy”. У роботі над матеріалом для диска брали участь Джастін Тімберлейк, Тімбаленд і Каньє Уест. Альбом зумів піднятися до перших рядків британського хіт-параду, Billboard 200 і чартів багатьох країн.

У вересні 2009 року Мадонна випустила збірку хітів “Сelebration”. Разом з відомими композиціями різних років у нього увійшли три нові треки виконавиці. 2010 співачка присвятила себе немузичним проектам – зйомкам кіно і запуску мережі фітнес-клубів.

Лента.ру

Рекомендую:

Вручення Оскарів – найкраща пісня.... На неділю намічається церемонія вручення «Оскарів». Одна з найголовніших номінацій - «Краща пісня з фільму», а в минулі роки в ній була представлена ​...
Нові Статуси для вконтакту на українські мові.... Ти замерзла? -Ні, але якщо ти хочеш зігріти мене то дуже замерзла ... А у вас таке було, що ти любиш хлопця, ти жити без нього не можеш, на інших у...