07.12.2010 - orbk.net

На гібридний Porsche Cayenne в США буде податкова пільга.

Поділитися:

Гібридний Porsche CayenneГібридна модифікація спортивного позашляховика Porsche Cayenne потрапила під дію американської програми по наданню податкових пільг покупцям екологічно чистих автомобілів. Власники Cayenne Hybrid можуть розраховувати на податковий кредит у розмірі 1800 євро в тому випадку, якщо вони придбають свою машину до кінця поточного року.

Програма податкових пільг для покупців «зелених» автомобілів діє в США з минулого року і поширюється на власників автомобілів, схвалених для участі в ній, і випущених пізніше 1 січня 2006 року. Сума податкового кредиту становить від 400 до 4000 доларів США.

Варто відзначити, що Porsche Cayenne Hybrid стане одним з найдорожчих автомобілів, що беруть участь у цій програмі — його базова вартість у США становить близько 67,7 тисячі доларів США. Однак, не найдорожчим — у програмі, наприклад, бере участь також розкішний седан Lexus LS 600h L Hybrid, ціни на який починаються від 110 тисяч доларів. Його власники також можуть розраховувати на податковий кредит у розмірі 1800 доларів США.

Нагадаємо, що Porsche Cayenne Hybrid оснащується 333-сильним компресорним мотором V6 і 47-сильним електромотором з комплектом батарей. З нуля до ста кілометрів на годину гібридний Cayenne здатний розігнатися за 6,5 секунди, а його максимальна швидкість складає 242 кілометри на годину. При цьому середня витрата палива в змішаному циклі у цієї моделі Porsche становить (за даними виробника) 8,2 літра на сто кілометрів, а середній рівень викидів CO2 дорівнює 193 грамам на кілометр.

avtoport.com.ua

Рекомендую:

Porsche планує створити новий центр водіння в Ле-М... Porsche є та компанія яка вже деякий час тому почала створювати центри з водіння своїх авто і для своїх клієнтів, щоб вони могли випробувати можливост...
Mitsubishi закрепляет свои продажи в США.... Mitsubishi  продолжает показывать прогресс продаж в 2014 г. В самом деле, продажи автопроизводителя  выросли на добрых  54,17 процента в США в мае...

Авто Hybrid / Porsche / автомобіль / Гібрид / Машини / Податковий кредит / США /