17.12.2010 - orbk.net

Опозиція поки не збирається приходити у Раду.

Поділитися:

Опозиція не повернеться до сесійної зали, поки не буде отримана правова оцінка бійки депутатів у четвер ввечері.

Про це заявив на брифінгу у п’ятницю НУНСівець Анатолій Гриценко.

«Ми переконані, що організаторами того, що відбулося вчора у парламенті є Янукович, Литвин та Азаров, прізвища виконавців прозвучали. Ми вимагаємо притягнення до кримінальної відповідальності цих людей, і будемо вимагати наступного тижня звіт генпрокурора (з цього приводу)», — зазначив він.

Гриценко нагадав, що опозиція також вимагає відставки спікера Володимира Литвина, з приводу чого зареєструє відповідну постанову «для негайного розгляду наступного тижня».

«Опозиція не повернеться до зали ні сьогодні, ні далі, доки не буде дано належної оцінки того, що відбулося», — заявив депутат.

«Так як вчора діяли проти парламенту, точно так само ця бульдозерна влада діятиме проти всього суспільства. Це треба зупинити», — заявив Гриценко, нагадавши, що опозиція вимагала у п’ятницю заслухати прем’єра Миколу Азарова та віце-прем’єра Сергія Тігіпка щодо пенсійної реформи.

«Замість того сьогодні влаштовують шоу і оце головна причина, чому виник цей конфлікт», — сказав він.

Українська правда

Рекомендую:

Що вплине на відносини України і Європи.... Відмова України від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом відбитися на відносинах Києва і Вашингтона , у той час , як вдалий результат майбутньо...
Парламентські вибори в Україні 2012.... КИЇВ - Увага багатьох прикута до відбувшихся в неділю парламентських виборів в Україні - країні, що розривається між Європейський Союзом і Росією. Для...

Факти Азаров / Бійка депутатів / Гриценко / Литвин / НУНС / Опозиція / Парламент / Правова оцінка / Янукович /