Опозиція поки не збирається приходити у Раду.

Опозиція не повернеться до сесійної зали, поки не буде отримана правова оцінка бійки депутатів у четвер ввечері.

Про це заявив на брифінгу у п’ятницю НУНСівець Анатолій Гриценко.

“Ми переконані, що організаторами того, що відбулося вчора у парламенті є Янукович, Литвин та Азаров, прізвища виконавців прозвучали. Ми вимагаємо притягнення до кримінальної відповідальності цих людей, і будемо вимагати наступного тижня звіт генпрокурора (з цього приводу)”, – зазначив він.

Гриценко нагадав, що опозиція також вимагає відставки спікера Володимира Литвина, з приводу чого зареєструє відповідну постанову “для негайного розгляду наступного тижня”.

“Опозиція не повернеться до зали ні сьогодні, ні далі, доки не буде дано належної оцінки того, що відбулося”, – заявив депутат.

“Так як вчора діяли проти парламенту, точно так само ця бульдозерна влада діятиме проти всього суспільства. Це треба зупинити”, – заявив Гриценко, нагадавши, що опозиція вимагала у п’ятницю заслухати прем’єра Миколу Азарова та віце-прем’єра Сергія Тігіпка щодо пенсійної реформи.

“Замість того сьогодні влаштовують шоу і оце головна причина, чому виник цей конфлікт”, – сказав він.

Українська правда

Рекомендую:

Янукович наклав вето на новий податковий кодекс.... Президент України Віктор Янукович запропонував уряду доопрацювати ряд розділів нового податкового кодексу. Проти цього документа на Україні вже третій...
Що вплине на відносини України і Європи.... Відмова України від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом відбитися на відносинах Києва і Вашингтона , у той час , як вдалий результат майбутньо...