04.12.2010 - orbk.net

PayPal заблокував акаунт WikiLeaks.


Лого WikiLeaks?Платіжна система PayPal оголосила про блокування облікового запису проекту WikiLeaks. Про це йдеться в прес-релізі PayPal.

Рішення про блокування пояснюється тим, що WikiLeaks підпадають під пункт правил PayPal, де говориться, що платіжна система не може використовуватися для чого-небудь, пов’язаного з незаконними діями. Про які саме незаконних діях йде мова, в повідомленні компанії не згадується.

Представники WikiLeaks поки не виступили з коментарями з цього приводу. Проект використовував електронний гаманець на PayPal для збору пожертвувань на утримання сервера.

Останнім часом WikiLeaks відчуває значний тиск. Так, основний адресу проекту wikileaks.org перестав працювати декілька днів тому, через що сайт переїхав на швейцарський домен wikileaks.ch.

Основний домен був закритий за рішенням американської компанії EveryDNS, яка мотивувала це частими DDoS-атаками на WikiLeaks, які погано позначаються на загальній працездатності інших обслуговуємих EveryDNS адрес. Варто відзначити, що на момент написання замітки адресу wikileaks.ch також не відгукувався, однак відкрити сайт можна було через  WikiLeaks IP-адресу.

Крім цього, ресурс був позбавлений хостингу на Amazon, а його керівник Джуліан Ассанж раніше був оголошений у міжнародний розшук у справі про згвалтування.

28 листопада WikiLeaks почав публікацію 250 тисяч документів з архівів дипломатичних служб США і Держдепартаменту. Раніше проект публікував досьє про війни в Іраку та Афганістані і багато інших матеріалів.

Лента.ру

Рекомендую:

Джуліан Ассанж відпущений під заставу.... У четвер 16 грудня суд в Лондоні ухвалив випустити під заставу засновника сайту WikiLeaks Джуліана Ассанжа. Британський верховний суд відхилив апел...
Форекс в Україні – в полі правового регулювання чи... Автор Валерія Голубчик, консультант юридичної компанії “БДО Лігал Україна” Ринок Форекс є величезною мережею валютних дилерів, пов’язаних між собою...


Інтернет Amazon / DDoS-атаки / PayPal / WikiLeaks / Акаунт / Архів дипломатичних служб / Гаманець / Заблокований / Пожертвування / Сервер / США / Хост /