Реп-зірка Емінем отримав 10 номінацій на «Греммі».


Реп-зірка ЕмінемРеп-зірка Емінем очолив список номінантів на престижну музичну премію «Греммі», оголошений у середу 1 грудня.

Репер Емінем включений у списки претендентів на премію в 10 номінаціях. Його альбом «Відновлення» (Recovery) може стати кращим альбомом року, а його пісня «Мені подобається, як ти брешеш» (I Love the Way you Lie) у спільному виконанні з поп-зіркою Ріанною номінована на «Пісню року» і «Запис року ».

Поп-зірка Бруно Марс йде за Емінемом з сімома номінаціями на «Греммі». Артисти Джей-Зі, Леді Антебеллум і Леді Гага отримали по шість номінацій.

Мабуть, одним з найбільш спірних номінантів на «Греммі» став співак Сі Лоу, номінований в категоріях «Пісня року» і «Запис року» за свою пісню, яка через присутність в назві ненормативної лексики іноді виконується під ім’ям «Забути тебе »(Forget You).

Премії будуть вручатися в 108 різних категоріях на 53-й церемонії «Греммі», яка транслюватиметься в прямому ефірі 13 лютого 2011 року.

Премії «Греммі» вручаються щорічно Американською академією звукозапису. Переможці визначаються голосуванням членів Академії.

Голос Америки

Похожі записи:

Як цікаво і весело організувати корпоративне свято.... Мріяння більшості керівників фірм, щоб трудовий колектив був командою однодумців, пристрасних патріотів своєї організаці...
Джиган — Одесса-Мама Репер Timati зняв незвичайне відео в якому динамічно розкривається історія одного дня теперішнього часу, де відображ...