03.12.2010 - orbk.net

Сайт WikiLeaks після масованих кібератак «переїхав» до Швейцарії.

Поділитися:

Лого WikiLeaks?Сотні американських дипломатичних депеш, опублікованих на сайті WikiLeaks, описують Афганістан як країну, в якій корупція процвітає на всіх рівнях влади.

Повідомлення, що виходили з посольства США в Кабулі і описують масштаб корупції в афганському уряді як «надмірний» із звинуваченнями в хабарництві, відмиванні грошей і отриманні вигоди від торгівлі наркотиками.

Президент Хамід Карзай описується в документах як слабкий і неефективний лідер. В одній з депеш про міністра сільського господарства Асіфа Рахімі йдеться, що це єдиний член афганського кабінету, щодо якої немає підозр у корупції.

Сайт WikiLeaks цього тижня опублікував тисячі секретних документів, схвильовавши дипломатичний світ.

Увечері в четвер американська компанія, що надала сайту WikiLeaks доменне ім’я, відключила його від мережі після того, як сайт став об’єктом тисяч кібератак, що загрожують стабільності інтернет-провайдера.

У п’ятницю 3 грудня сайт WikiLeaks після масованих кібератак «переїхав» до Швейцарії і продовжив працювати.

Нова адреса WikiLeaks : http://wikileaks.ch/ , IP  — http://213.251.145.96/
Примітка: www.orbk.net

В інших секретних дипломатичних повідомленнях США, опублікованих в одній з британських газет, говориться, що американські і афганські дипломати вкрай критично ставилися до дій британських військ в нестабільній провінції Гельманд.

Намагаючись знизити збитки від публікації дипломатичного листування, держсекретар США Гілларі Клінтон сказала, що витік документів Держдепартаменту «ніяким чином» не вплине на американську дипломатію.

Однак заступник держсекретаря Уїльям Бернс сказав у Вашингтоні, що публікація секретних документів на сайті WikiLeaks «істотно пошкодила» дипломатичним зусиллям США. Бернс повідомив одному з комітетів Конгресу, що публікація є «значним підривом довіри».

Голос Америки

Рекомендую:

ЗМІ розкрили ім’я людини року за версією Tim... Американський журнал Time оголосить людиною року засновника сайту WikiLeaks Джуліана Ассанжа. Про це повідомляє новинний блог Yahoo! з посиланням на D...
Електронні гроші. Є корпорації, працюючої як платіжні системи вже багато років. Вони спеціалізуються на наданні електронного обміну валют у всьому світі, через безпечні...

Інтернет WikiLeaks / Авганістан / Веб-сайт / Гроші / Дипломати / Дипломатичне листування / Кібератака / Кабул / Корупція / Секретні повідомлення / США / Швейцарія /